Kontuzja Leo Messiego./Kryzys Realu trwa w najlepsze!/Liga Angielska /Fabregas z rekordem

in #pl-sport5 years ago (edited)

W hicie kolejki Primera Division Barcelona - Sevilla wygrany przez Barcelonę 4:2 kontuzji doznał Leo Messi . As Barcelony przed zejściem z boiska zdążył jeszcze strzelić bramkę . W 26 minucie spotkania Messi starł się z jednym z zawodników z obrony i niefortunnie upadł na boisko . Istnieje podejrzenie, że zwichnął prawy łokieć. Jeden z dziennikarzy napisał na swoim blogu że mogło dojść do złamania . Występ gwiazdy Barcelony stoi pod znakiem zapytania w El Clasico.

Kryzys Realu trwa w najlepsze!

Real Madryt przegrywa mecz rozgrywany u siebie z Levante 1:2. Jest to trzeci mecz z rzędu gdzie drużyna Realu nie potrafi uzyskać korzystnego rezultatu . Posada trenera Lopeteguiego jest zagrożona . Piłkarze Realu nie zdobyli bramki od 465 minut.W historii klubu wyrównali wynik z najdłuższą serią bez gola w 116-letniej historii. Wtedy to bramkę zdobył Marcelo .

Chelsea - Manchester United 2:2

W hicie kolejki ligi angielskiej Chelsea remisuje z Manchester United 2:2. Mówi się że ten wynik ratuje też posadę trenera Mourinho. Przed hitem kolejki Chelsea z dorobkiem 20 punktów była na drugim miejscu . Gorzej w tabeli stał Manchester z dorobkiem 13 punktów był na pozycji siódmej. Warte odnotowanie jest też że druga bramkę Manchester United stracił w 96 minucie meczu . A strzelcem bramki był Ross Barkley.

West Ham United - Tottenham Hotspur derby Londynu

Bardzo ciekawi zapowiadało się spotkanie derbowe Londynu gdzie w jednej z drużyn broni nasz reprezentant kraju Łukasz Fabjański . Ostatecznie Drużyna Polaka przegrała 0:1 . Bramkę dla drużyny Tottenham Hotspur zdobył Erik Lamela w końcówce pierwszej połowy . Stojący w bramce Łukasz Fabiański nie miał nic do powiedzenia.