Udany debiut Brzęczka, Polska - Włochy (1-1)steemCreated with Sketch.

in #pl-sport3 years ago (edited)

Udany debiut Brzęczka, Polska - Włochy (1-1)


Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Włochami w debiucie Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera i pierwszym meczu w ramach Ligi Narodów.

Pierwszą okazje Polska miała już w 6 minucie, kiedy Robert Lewandowski dobrym podaniem obsłużył Piotr Zielińskiego. Niestety Zieliński nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, oddał strzał w środek bramki i Donnarumma bez problemu obronił strzał Polaka.

Pierwsza bramka padła dopiero w 40 minucie. Polacy wysoko przejęli piłkę, i od razu posłali ją do Lewandowskiego, ten nie czekał zbyt długo i wrzucił piłkę do Zielińskiego, a ten zakończył akcje strzałem z woleja.

Na początku drugiej połowy Polacy mieli dobrą okazje do podwyższenia wyniku, Lewandowski w trudnej sytuacji oddał strzał, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

W 78 minucie meczu Jakub Błaszczykowski dopuścił się faulu w polu karnym. Próbował odebrać piłkę Chiesie, ale sędzia dopatrzył się przewinienia i podyktował rzut karny. Do karnego podszedł Jorginhio i pewnym strzałem w róg bramki pokonał Fabiańskiego.

P. Zieliński '40 (asysta R. Lewandowski)
2hgj46.gif

Jorginho 78' (rzut karny)
2hgj7k.gif

Maradona zostaje trenerem!


Klub z Culiacan poinformował, że Argentyńczyk zastąpi zwolnionego w czwartek za słabe wyniki na początku sezonu Francisco Gameza. B

Kto wie, być może Maradona kiedyś poprowadzi jakiś wielki klub. Zbieranie doświadczenia w takim klubie na pewno mu w tym pomoże.

Znamy termin pierwszego El Clasico.


Prezes La Liga Javier Tebas potwierdził, że pierwsze El Clasico zostanie rozegrane 28 października (niedziela) o godzinie 16:15.

Spotkanie odbędzie się na stadionie FC Barcelony (Camp Nou).

Sort:  

thank you :D

from nothing friend happy day

Udany debiut? Może gdyby nie to, że wpycha na siłę Błaszczykowskiego. Błaszczu zrobił wiele dla polskiej piłki ale w tym momencie jest bez formy i bez ogrania. Niecelne podania i nienadążanie za przeciwnikiem było widoczne gołym okiem. Jak dziecko ściął gościa który wybiegał z pola karnego. Brzęczek nigdy nie będzie dobrym trenerem jeśli będzie na siłę swojego siostrzeńca wpychał do składu.

Pierwsza połowa nie była zła :P Dopiero w drugiej połowie, kiedy Brzęczek zrobił zmiany, zaczęło się to czego nikt nie chciał widzieć. Na pewno przed nim jeszcze dużo pracy, w Nawałkę też nikt nie wierzył, a bardzo dobrze poradził sobie w reprezentacji. Na pewno trzeba dać mu szanse i poczekać na kolejne mecze.

Congratulations @ktl21! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You got your First payout

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard - Witness Update
SteemFest³ - SteemitBoard support the Travel Reimbursement Fund.

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Coin Marketplace

STEEM 0.49
TRX 0.09
JST 0.066
BTC 50175.98
ETH 4296.57
BNB 567.72
SBD 6.31