Bayern wygrywa kolejne spotkanie.

in #pl-sport6 years ago (edited)

Schalke przegrało u siebie z mistrzem Niemiec Bayernem Monachium.

Bawarczycy dość szybko objęli prowadzenie, bo już w 10 minucie piłkę do siatki wpakował James Rodriguez. Niby nic w tym dziwnego, ale gola zdobył głową, co jest naprawdę dziwne bo James nigdy nie był profesorem w strzelaniu z główki.
Do końca pierwszej połowy dominował oczywiście Bayern.

W Drugiej połowie, James miał okazje na kolejnego gola, ale nie trafił do pustej bramki. Kolumbijczyk dość szybko się zrehabilitował, bo wywalczył rzut karny do którego podszedł nie kto inny niż Robert Lewandowski.
Bramkarz Schalke wyczuł Roberta, ale jego strzał był zbyt mocny i nie miał nic do gadania.

I tak do końca spotkania dominował Bayern, Bawarczycy mieli swoje okazje, ale nie potrafili ich wykorzystać. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 dla Bayernu.

Bramki

JAMES

LEWANDOWSKI

Podsumowanie: James mógł dzisiaj zdobyć Hat-ricka, ale zawiniła jego skuteczność. Gdyby nie to, że Bawarczycy strzelili gola juz w 10 minucie, i po tej bramce włączyli tryb ulta ekonomiczny, wynik spotkania mógł być znacznie inny z korzyścią dla Bawarczyków.

Joey Barton wypowiedział się na temat Neymara.

Joey Barton powiedział co nieco o tym co sądzi o Neymarze. Jego słowa nie są zbyt przychylne dla Neymara.

"Neymar jest Kim Kardashian piłki nożnej. Nie jest najlepszy na świecie i widzieliśmy to ponownie w Rosji. Jest bardziej fenomenem reklamowym niż piłkarskim..."

Co sądzicie o tych słowach? Zachęcam do dyskusji w komentarzach.

Dzisiaj mija rocznica wielkiego wyczynu Lewandowskiego.

22 września 2015 roku - Robert Lewandowski strzela 5 bramek w 9 minut. Wielki wyczyn naszego napastnika.

WIDEO

Sir Alex Ferguson pojawił się na meczu.

Sir Alex Ferguson pojawił się na dzisiejszym meczu Manchesteru United. Jego obecność miała pomóc w wygraniu mecz, ale Czerwone Diabły tylko zremisowały z Wolverhampton.

Leo Messi z kolejnym wyróżnieniem.

Leo Messi został wybrany na najlepszego zawodnika pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

W głosowaniu Messi wyprzedził Paula Pogbę, który zdobył dwa gole dla Manchesteru United w meczu z Young Boys, Nabila Fekira, który poprowadził Olympique Lyon do wyjazdowego zwycięstwa nad Manchesterem City, oraz Jamesa Milnera, który w znacznym stopniu przyczynił się do wygranej Liverpoolu z PSG.