Barcelona traci punkty./ Piątek znowu strzela i wyrównuje rekord legendy.

in #pl-sport6 years ago (edited)

Barcelona traci punkty.

W 5 kolejce La Liga FC Barcelona zremisowała u siebie 2-2 z Gironą.

Już w 9 minucie meczu Leo Messi dał prowadzenie FC Barcelonie. Do 35 minuty nic nie wskazywało na niespodziankę, ale w 35 minucie z boiska wyleciał Clement Lenglet dopiero wtedy zaczęły się problemy Barcelony. Girona wykorzystała fakt, że grała w przewadze i tuż przed przerwą wyrównali, bramkę zdobył Cristian Stuani.

W drugiej połowie meczu nadeszły kolejne problemy Katalończyków, bo drugiego gola wpakował nie kto inny niż Stuani.
Barcelona wzięła się za odrabianie strat i w 63 minucie meczu gola głową zdobył Gerard Pique. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Mimo straty punktów Barcelona dalej pozostaje na fotelu lidera.

PODSUMOWANIE: Barcelona zagrała słabe spotkanie i było blisko kompromitacji. MVP spotkania zostaje Cristian Stuani.

Wszystkie ciekawe akcje znajdziecie w poniższym linku.

Piątek znowu strzela i wyrównuje rekord legendy.

Krzysztof Piątek zdobył kolejnego gola w meczu z Lazio.

Co tu dużo mówić Genoa zagrała bardzo słaby mecz. Pierwszego gola stracili już w 7 minucie, bramkę strzelił Felipe Caicedo. 15 minut później kolejną bramkę dla Lazio zdobył Immobile.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, Krzysztof Piątek dał nadzieje Genoi, strzelił bramkę na 2:1. Ale to tyle z pozytywów bo potem było już tylko gorzej.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1 dla Lazio.

Teraz przejdźmy do wspomnianego wyżej wyrównanego rekordu.

A więc, Krzysztof Piątek dzięki strzelonej wczoraj bramce, wyrównał rekord Andriya Shevchenko z sezonu 1999/2000.
Tylko Piątek i Andriya strzelali bramki w pierwszych 4 meczach w swoim debiutanckim sezonie.

Patrick Evra opowiada co zrobił z butami Gerarda Pique.

Patrick Evra opowiedział jedną historię z życia.

"Żarty w szatni? Jeden z nich wyjątkowo mi się nie spodobał. Spalili moje nowe buty, to nie było zabawne. Wiedziałem też, że to wszystko sprawka Gerarda Pique. Jak się zrewanżowalem? Wziąłem jego buty, poszedłem do toalety i mu do nich nasrałem" -powiedział

Budowa nowego stadionu Realu Madryt przesądzona.

Zarząd Realu Madryt otrzymał zgodę na zaciągnięcie kredytu w wysokości 575 mln euro na przebudowę Santiago Bernabeu. Zakończenie budowy jest przewidziane na 2022 rok.

Nowy stadion ma generować 150 mln zysku rocznie.

Poznaliśmy marzenie Florentino Pereza.

Niektórzy mogą być zaskoczeni, ale marzeniem Pereza jest ogranie FC Barcelony na stadionie Atletico Madryt

"Priorytetem jest triumf w Lidze Mistrzów na Wanda Metropolitano, i najlepiej, gdyby doszło do tego po starciu z Barceloną - powiedział Perez."