Sort:  

Dzięki wielkie! Od dłuższego czasu dręczył mnie ten problem właśnie że ciężko trafić na te konkursy. Na pomysł wpadłem po części dzięki wzięciu udziału w #pl-religa gdzie napisały coś tylko 3 osoby włącznie z @assayer chociaż religia wydaje się popularnym i obszernym tematem, a po części że ktoś marudził na wymóg resteem pod konkursem pl-gry. Wtedy sobie pomyślałem że konkursy mają ciężko z zasięgiem i ogólnie ciężko na nie trafić więc przydał by sie taki tygodnik co będzie się specjalizował właśnie w propagowaniu konkursów.

Chociaż przyznam szczerze że jak skończyłem i spojrzałem na to to sie trochę obawiałem czy się nie przyczepicie o plagiat jako że wyszedł mi trochę podobny design i jeszcze ta nazwa. Niemniej tak mi się to najbardziej podobało więc zaryzykowałem. Cieszę się że pomysł spotkał się jednak z aprobatą i mam nadzieję że przyniesie wiele dobrego dla społeczności.

Bardzo dobrze, że się tym zajmujesz, będziemy wrzucać te posty do wstępniaka. Przyjrzyj się też naszym debiutom i akcji kryptokrew. turnieje planszowe będą wstrzymane w najbliższym czasie pewnie na około miesiąc.

Racja są jeszcze turnieje planszowe i debiuty. postaram się jutro dodać do wpisu.

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.025
BTC 19304.79
ETH 1327.56
USDT 1.00
SBD 2.47