22# Seriale i filmy- Jak wytrenować smoka 3

in pl-filmy •  2 months ago 

           

Hej, dziś witam z nowym omówieniem. Tym razem ostatnią częścią serii o podniebnych zmaganiach smoczych jeźdźców i ich smokach. Chodzi konkretnie o Jak wytresować smoka 3. Podoba mi się podejście twórców, że jest to ostatni z filmów o smokach. Ciężko byłoby wymyślić coś nowego co jeszcze się nie powtarzało.


Dane filmy 1, 2 i dana 3 cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników i samych recenzentów. Ocena jest koło 8/10 zależy oczywiście dla kogo. Dla mnie osobiście najlepszą była 1 potem dwójka i najsłabsza 3. Nie zmienia to faktu, że wszystkie filmy są wybitne i warto poświęcić im chwilę czasu. Dodatkowo istnieje 118 odcinków -  Jeźdźcy smoków, które opowiadają wydarzenia i przygodę naszych wojowników między zdarzeniami z filmów.

           

Wracając do filmu, wszystko dzieje się dobrze. Nasi bohaterowie są więksi, silniejsi i mają większe doświadczenie w walce i z obchodzeniem się ze smokami. W ich wiosce BERG żyje się dobrze, nawet populacja smoków się znacznie zwiększyła. Czkawka i Astrid są wodzami plemienia jak były wódz przekazał im tą rolę. Sączysmark jak zwykle kreuje się na wielkiego bohatera, a dwójka bliźniaków Mieczyk oraz Szpadka nie wykazują się inteligencją. Nowym wrogiem numer jeden jest złowrogi Grimmel - zabójca smoków wraz z łowcami smoków pragną zdobyć lub zabić nieposłuszne im istoty. Mamy do czynienia dodatkowa z płcią przeciwną smoczej furii. 


Zakończenie jest ciekawe i dobrze wyważone. DreamWorks bardzo dobrze się spisało z dobrej produkcji. Kreska, muzyka momentami naprawdę ściska za serce, nie tylko małe dzieci lecz także dorosłych. Film trwa 104 minuty. Nie ma zbędnych gadek i monologów, jedynie na początku można trochę ponarzekać. Film dostarcza dużo humoru, płaczu ( w szczególności w końcówce) jak i satysfakcji dla oglądającego. 

                        Dziękuję za uwagę !!!

Źródła: pl.wikipedia.org/wiki/Je%C5%BAd%C5%BAcy_smok%C3%B3w_(serial)

www.filmweb.pl/film/Jak+wytresowa%C4%87+smoka+3-2019-606582

Obrazek nr 6 i nr 9.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Pierwsze dwie części bardzo mi się spodobały, więc myślę, że z trzecią będzie podobnie.