20#Seriale i filmy - Hotel Transylwania 3

in pl-filmy •  6 months ago  (edited)

          


Hej postanowiłem omówić film Hotel Transylwania 3 - warto przed obejrzeniem zobaczyć  poprzednie części. Pierwszy film z serii jest z Hotel Transylwania ( 2012 roku), kolejna z (2015 roku)- Hotel Transylwania 2. Dla mnie dużym plusem jest wydawanie w przeciągu 2-3 lat kolejnych wydań. Niemniej, gdybym miał wybierać to trzecią uznałbym jako najsłabszą. Ciągle ma swoje plusy i z czego błyszczy produkcja.


Na szybko o fabule:  Drakula od wielu, wielu lat użera się z rodziną Van Helsinga, tym razem z Abrahamem jak  też później się okazuje z jego wnuczką - Ericką. Drakula próbuje znaleźć sobie nową kobietę na portalach społecznościowych potworów. Jednak za dobrze to mu nie wychodzi. Mavis jego córka postanawia przygotować niespodziankę i zabiera rodzinę oraz członków hotelu na wycieczkę w okolice Trójkątu Bermudzkiego i zaginionej Atlantydy, która się odnalazła. 


Drakula nie jest początkowo zadowolony jednak szybko zmienia zdanie, gdy go uderza strzała amora. Zakochuje się od pierwszego wejrzenia w kapitan statku, która początkowo pragnie jego śmierci. Można się spodziewać po filmie, że wszystko skończy się dobrze i szczęśliwie. Nie jest inaczej, lecz film powoduje pewien stan napięcia, aż do samego końca. To wracając do Atlantydy znajduje się tam skarb dzięki któremu, uda się wreszcie pokonać Abrahamowi nieuchwytnego Drakulę.


Reasumując film dobry, lecz dla starszych czy dorosłych ludzi żart nie śmieszy już tak samo. Jest to bajka przeznaczona głównie dla dzieci, więc nie ma czego się dziwić. Rozmowy i ich tematy prowadzone są łatwe  do zrozumienia dla wszystkich. Pozytywem jest zobaczenie dobrze znanych nam postaci np:  Frankensteina czy  Griffina. Zobaczymy także nową masę potworów np: Krakena. Plusem jest głos tych samych aktorów co poprzednio, co jest niby błahe, ale dla mnie ważne. Studio Pixar odpowiedzialne  za produkcję odrobiło pracę domową i kreska, animacje są na porządnym poziomie. Długość filmu tez jest odpowiednia - 97 minut. Film osiągnął sukces na całym świecie, o czym mówi wynik finansowy ekranizacji. Film zarobił grubo ponad 500 mln $$$. Może w przyszłości powstaną kolejne produkcje związane z Hotelem Transylwanią. Jedynymi moimi zastrzeżeniami jest poziom walk, przewidywalności, oraz szczęśliwego zakończenia, dopiero co zaczynając oglądać film. Moja ocena to 6.5/10.


                                     Dziękuję za uwagę !!!


Źródła: www.filmweb.pl/film/Hotel+Transylwania+3-2018-760651

pl.wikipedia.org/wiki/Hotel_Transylwania_3

www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/10/12/hotel-transylwania-3-recenzja/

Obrazek: www.filmweb.pl/film/Hotel+Transylwania+3-2018-760651/photos/783833

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Bardzo chętnie obejrzę wszystkie części :) Zapowiadają się świetnie!