Mało znane Anime #1 Seirei no Moribito

in #pl-artykuly6 months ago

Anime to juz dla nikogo nie jest coś nowego. Co dziennie odkrywamy nowe produkcje. Wychodzi tego naprawdę mnóstwo. Ale my dzisiaj zajmiemy się omawianiem malo znanych anime i czy warto je obejrzeć.

5a69d2ac000c3.jpg

Dzisiaj zaczniemy od 'Seirei no Moribito'
Anime podobne (w niektórych aspektach) do innego mało znanego anime >Claymore< (które opisywałem w jednym z moich artykułów, jak znajdę ten artykuł, to wkleje tu odsyłacz). Główną bohaterką anime jest Kobieta wojowniczka Balsa, która wyrusza na wyprawę do Yogo (pewnie jakiegoś miasteczka) by naprawić swoją wyjątkową Włócznie/narzędzie do walki. Podczas jak stara się uratować jednego tonącego chłopaka, ratuje ich obydwóch inna nieznana siła... (Resztę z opisu polecam przeczytać na shinden/SnM)

Anime po opisie nawet zachęca do obejrzenia. Wizja kobiety wojowniczki zawsze wzbudza zainteresowanie, gdyż kto by nie lubiła oglądać walczącej dziewczyny 😅... Zawsze też może trafić w kogoś serce i stać się jego Waifu 😏

Po pierwszym odcinku mogę ocenić, że anime godne obejrzenia. Główna bohaterka w dawnych czasach została zmuszona do zabicia 8 bliskich osób, i od tej pory postanowiła sobie obiecać, że dla tych 8 osób.. Ośmiu dusz, uratuje inne osiem osób przed śmiercią, tak zaczęła się jej podróż. Chłopak którego uratowała przed utonięciem, okazał się księciem, a teraz za prośbą królowej, będzie chronić tego księcia i weźmie go na swoje wyprawy.


Dziękuję za przeczytanie artykułu 😊
UpVote bardzo wspomoże mnie w rozwoju bloga.

Zapraszam też do rejestracji nowych użytkowników 😊 (rejestracja czasami się nie udaje, do 5 dni roboczych trzeba czekać na maila, jak mail nie przyjdzie, polecam ponownie się zarejestrować). Wasze UpVote'y to mega wsparcie dla mnie 😊