Kolejny przybysz uzbrojony w nóż w Warszawie!

in pl-artykuly •  last year 

Salam alejkum,
co prawda mam pomysł na wpis odnoszący się do sytuacji w Chemnitz, jednak ojczyzna wzywa. Tydzień temu po Twitterze krążyły fotki fachowca z Afryki. Prawdopodobnie to lekarz, który przyjechał na jakiś rządowy kontrakt. Ciężko za tym wszystkim nadążyć, Prawo i Sprawiedliwość raczej nie chwali się kontraktem z Uzbekistanem na tysiące wysoko wykwalifikowanych fachowców, ani deklaracją z Marrakeszu.

Pierwsze foto zrobiono mu przy ulicy Świętego Wincentego 55, ludzie pisali, że to fejk, jednak pojawiło się drugie foto, tego samego osobnika. Zatrzymujemy się jednak przy pierwszej fotce. Okazuje się, że pan robił sobie kuchennym nożem zabieg na otwartej ranie [1].“Redaktor” i czytelnicy portalu mieszkaniectargowka.pl pomstowali, że nikt mu nie pomógł, albo nie zadzwonił na pogotowie. Połowicznie się z tym zgadzam, co prawda oczekiwanie od kogoś, by podszedł się spytać w czym można pomóc, osobnikowi na wpół nagiemu grzebiącemu sobie nożem w ranie to duży heroizm. Jednak telefon na policję i pogotowie by nie zaszkodził.

Swoją drogą warto by zrobić eksperyment na to jak szybko zareaguje policja, czy wcześniej zatrzymają murzyna z nożem, czy białego z piwkiem na ławce.

Na drugiej fotografii pan wybrał się na zakupy do Galerii Wieleńskiej. Zauważono, że w ręku miał nóż. Fotografię odbieram jako alegorię przyszłości, gdzie w ruchliwym miejscu mija się murzyn uzbrojony w nóż, z tubylcem który ma na koszulce jakieś napisy “Prosto”, “Polska”, “polskie”. Oczywiście, ja nie oczekuję, żadnej interwencji z jego strony, dzielę się tylko przemyśleniami.Sytuacja jest o tyle interesująca, że PiS nadal myśli, że się nic nie wydało. Brudziński pisze, że nie cofnie się o krok ze stanowiska swojego poprzednika, że niby wtedy nie wpuszczano. Maciej Wąsik, kimkolwiek jest opowiada bajdury o relokacji. Z kolei taki TVN, lub Gazeta Wyborcza jakoś nie wspominają o biednym murzynie, który sam się operuje pod płotem. Nawet by mogli pominąć scenę z galerii handlowej, przecież to wyśmienity temat do uprawiania pedagogiki wstydu.

Pomijam, że to kolejny pan z Afryki, który nie rozstaje się z nożem. W Poznaniu Marokańczyk dźgał w środku nocy kobietę, bo mu telefon chciała ukraść, jeden z zabójców z Chemnitz nie rozstawał się z nożem, ponieważ nosił przy sobie dużo pieniędzy, a teraz widzimy operację à la pierwsza część Terminator’a, tylko tam operował sobie dłoń… Z resztą nie tylko ja mam skojarzenia z Terminatorem, na wykopie ktoś twierdził, że to przysłany z przyszłości T-13, żeby zabić Korwina Mikke - ojca przywódcy światowego ruchu oporu ...

Swoją drogą mam nadzieję, że ten pan już nie grasuje po Warszawie, tylko leży w jakimś szpitalu, pilnowany przez policję i czeka na deportację … może jakiś dziennikarz onetu, wyborczej, lub wp pokusi się o wywiad z tym jegomościem, bo przyznam wam się szczerze, mimo zachowania, które mylnie ktoś może nazwać ksenofobią (NIEUZASADNIONY lęk wobec obcych), to urzekła mnie jego historia.

pozdrawiam

✅wsparcie: https://tipanddonation.com/uszi-dotacje

✅zapraszam na youtube:
komentarzetv: https://goo.gl/cdCFKe
uszi: https://goo.gl/1PT35C
✅źródła:
[1] https://bit.ly/2MK2tzI
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Kolor skóry oczywiście przypadkowy ;)

nawet nie zwróciłem początkowo uwagi ... liczy się człowiek 😁

  ·  last year (edited)

Dawno Pana nie było :) W końcu powrót :)
Edit-8 dni temu post po długiej przerwie ( sory, wcześniej nie wiedziałem, że powróciłeś).

witam :) tak miałem przerwę, dałem sobie spokój po tym jak filmy na d.tube wisiały kilka dni i traciły seedy. będę tutaj robił archiwum, ale póki co się rozpisałem 😉

DTube to niewypał. Filmiki są najwyżej tydzień a potem są usuwane :(

no, na szczęście dlive śmiga, poza tym muszę mieć zrobioną kopię filmów. pamiętasz może nazwę takiej stronki na której można była różne statystyki steemit sprawdzać. ikonka to taka głowa z wąsem? :))

  ·  last year (edited)

To jest biedny uchodźca!

ale zdolny 😉

Wczoraj polka ( celowo z małej) pocięła we Włoszech pięć osób tasakiem. Jedna osoba nie żyje. Kilka dni temu w Holandii polak ( celowo z małej) rzucał cegłami i kopał przechodniów. Dlaczego o tym nie wspomnisz?

https://wiadomosci.wp.pl/opiekunka-z-polski-dzgala-nozami-rzezniczymi-na-oslep-wloskie-sledztwo-6290910336563329a

Nie chcę powielać mainstreemu, pójdzie przekaz pod tresowanie podagogiką wstydu, więc temat będzie wałkowany. Podejmuję przemilczane tematy. Nie piszę o Polakach których wymieniasz, tak samo jak nie opisuję tysięcy innych ataków które we Włoszech i Holandi przeprowadzili Afrykańczycy w tym roku. Czy w komentarzu pod artykułem wp spytałeś się ich dlaczego nie opisali tematu Afrykańczyka grasującego z nożem po Warszawie? Sam piszesz tylko o Steemit, dlaczego nie traktujesz o tematyce wszystkich kryptowalut? Dlaczego je dyskryminujesz?

Nie pytałem bo nie musiałem artykuł o dłubiącym sobie nożem w nodze czarnoskórym mężczyźnie był ze dwa dni wcześniej. Nie chcę Cię martwić ale steemit to nie kryptowaluta, a ja o żadnej kryptowalucie nie piszę.

Czy mógłbyś mi podać do niego link ponieważ jest on nie do znalezienia. szukałem informacji na ten temat i JEDYNY portal który to opisał to jakiś lokalny. uważam, że kłamiesz, ale udowodnij mi proszę, że się mylę. co do krypto, to nie będę się wypowiadał, to Twoja działka