Kim są nożownicy z Chemnitz?

in pl-artykuly •  last year 

Salam alejkum,
zostajemy w Chemnitz. Sprawa na pozór banalna, przyjrzymy się tutaj sylwetkom oprawców, jednak wtedy samoistnie wypłyną inne tematy. Po pierwsze kontekst wydarzeń. Niepotwierdzoną, aczkolwiek bardzo prawdopodobną przyczyną było zaczepianie kobiet przez biednych szukających spokoju uchodźców.

Wszystko się działo na festynie z okazji rocznicy nadania praw miejskich Chemnitz, trzech Niemców stanęło w obronie kobiety, wytworzyła się dyskusja. Z pierwszego oficjalnego raportu grupa sporu liczyła 10 osób. I to mi się podoba i to pokazuje całą hipokryzję paplaniny o mniejszościach. Nagle w skali mikro mniejszość osiągnęła ponad dwukrotną przewagę liczebną 7 do 3. Tak jak w Poznaniu w galerii Posnania scysję urządziła sobie grupa Romów, sztuk około pięćdziesiąt [1]. Teraz drogi czytelniku pomyśl sobie, co z tego że ktoś jest w mniejszości, skoro jest w stanie zorganizować grupę, która opanuje teren w skali mikro. Czy to galerię handlową, czy kilkanaście metrów.

Jak już wiecie jeden Niemiec zaciukany na miejscu, pozostali leżą w szpitalu. Z grupy dziesięciu osób złapano dwie. Znamy ich nazwiska i pochodzenie, młode chłopaki 20 - 22 lata, Syria i Irak, albo tylko Irak, wiadomości są sprzeczne. Nazwiska wypłynęły ponieważ jeden ze strażników więziennych ujawnił je w geście obywatelskiego nieposłuszeństwa, więc grubo [2].ZDF daje do zrozumienia, że to służby rosyjskie stoją za przeciekiem, widać więc, że marksizm to stan umysłu. Jest prowadzone dochodzenie, ponieważ dokument jest autentyczny. Takie obywatelskie nieposłuszeństwo ze strony policjanta miało miejsce, kiedy wyciekło nagranie z kamery przemysłowej, gdzie imigrant kopnął stojącą na skraju schodów kobietę. Ze względu na brutalność policja je ukryła. Oczywiście to nie były motywy religijne, w jednym ręku piwko, w drugim ćmik, to też wyjaśnia dlaczego kopnął, po prostu miał zajęte ręce.

Yousif Ibrahim Abdullah, opis sylwetki w zależności od tego kto opisuje. Znajomi z ośrodka opisują go jako przyjaznego, miłego człowieka, chciał pracować jako fryzjer, zdał egzamin z języka niemieckiego. Z drugiej strony są też głosy, że był uzależniony od narkotyków. Zawsze nosił przy sobie nóż, jednak tylko dlatego, że miał przy sobie dużo pieniędzy. Ze źródeł oficjalnych, BILD donosi o tym, że był karany za poważne uszkodzenie ciała, 8 mies. w zawieszeniu na 2 lata [3]. To od razu przypomina mi sytuację z Poznania, gdzie Marokańczyk zaczął dźgać w środku nocy kobietę, ponieważ chciała mu ukraść telefon [4]. Pytanie, co to za uchodźca, co nosi przy sobie duże sumy pieniędzy. Wyłania się obraz jakoby ci państwo przybyli tu ze znacznym dobytkiem i cieli tubylcze bydło, które chce ich ograbić…

Pan był zaangażowany w sprawy polityczne, chciał powstania Kurdystanu, co skutkowałoby podziałem Iraku i Turcji. Nie wnikamy, czy są historyczne przesłanki ku temu, czy nie. Faktem jest, że Pan ma zdjęcie z flagą przed wieżą Eiffla [5]. Czy każdy uchodźca jest taki mobilny?Na pewno równie mobilny był drugi dżentelmen Alaa Sheikhi. Pozuje do zdjęć w Amsterdamie [6]. Wniosek o azyl odrzucono, ale pozwolono mu zostać. Był wielokrotnie skazywanym recydywistą, co pokazuje jak niski próg wejścia jest potrzebny, by dostać się do Europy. Kogo (z muzułmanów) odsyłają, skoro pozwalają na pobyt wielokrotnemu recydywiście. Niemcy dotarli do jego profilu na PejsBuku, gdzie jego życie nie wyglądało na ciężkie. Wymuskany, dobrze ubrany, można zaryzykować, że jego życie było beztroskie i niewiele się różniło od życia rówieśników w krajach europejskich [7]. Jednak Niemcy, to nie cebularze i najwięcej zwracają uwagę, na fotki, gdzie pozuje zamaskowany z bronią.Krótko podsumowując, bo się rozpisałem, w imię tolerancji nie wydala się cudzoziemców, którzy wchodzą w konflikt z prawem, a daje się im wręcz śmieszne wyroki. Uchodźcy są dziwnie mobilni, dbają o nienaganny wygląd i posiadają znaczne środki pieniężne pozostając na socialu. Tutaj kończymy, będzie kolejny temat o Chemnitz, równie interesujący moim skromnym zdaniem.

pozdrawiam

✅wsparcie: https://tipanddonation.com/uszi-dotacje

✅zapraszam na youtube:
komentarzetv: https://goo.gl/cdCFKe
uszi: https://goo.gl/1PT35C
✅źródła:
[1] https://bit.ly/2wBYY3H
[2] https://bit.ly/2PSG69a
[3] https://bit.ly/2LKo99H
[4] https://bit.ly/2wwgrKy
[5] https://bit.ly/2N1zVkM
[6] https://bit.ly/2wCplYb
[7] https://bit.ly/2wuieAO
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ale chyba źle nie jest, bo jednak Polacy pracują w Niemczech i nie uciekają, a dla eurasów raczej nie zaryzykują życia swojego i rodziny.

Powrót to jest jedno, to jest ostateczność, pytanie co się dzieje w głowach, czy jest niepokój i dyskomfort. Dopóki to się nie przydarzyło rodzinie, bądź w sąsiedztwie to tak nie rusza. Taka jest natura ludzka, dopóki zarabiasz robisz swoje, tak jak degradujemy środowisko naturalne. Póki jest co wykopać i co wyciąć robimy to. Jest pieniądz, jest wygodnie, zmiany są bolesne. Poza tym żyjąc tam nasiąkasz atmosferą jaka jest i się przyzwyczajasz, ja byłem tydzień w 2016 w Birmingham i to miast nie jest już angielskie. Anglicy to jedna z wielu mniejszości. Problemem jest że niektóre mniejszości grają według reguł gry do czasu, aż je będą w stanie zmienić.

Czyli do zamachów można się przyzwyczaić ;)

można, do życia w łagrze również, ale co to za życie :)

Nie wiem ;) Po prostu wiesz, troszkę ciekawy paradoks - źle na zachodzie, ale zostajemy :D

decyzja o powrocie często trwa lata, często ludzie nie mają do czego wracać. wyjechali z zapyziałej wiochy po PGRach a teraz żyja w Londynie. Tam sobie wynajmują mieszkanko i mają 5 letniego mercedesa na raty.
To są dylematy, typu czy będzie zamach, napad i tego typu sytuacje, kontra wracam na wioskę pod Radomiem, jestem bezpieczny, goły i wosoły.
To jest temat rzeka, jednak na pewno nie szedłbym w kierunku "skoro Polacy zostają na zachodzie mimo wszystko, to dlaczego nie sprowadzić tutaj muzułmanów".