Stake! Pomnóż swoje krypto waluty. Nawet za darmo!

in pl-artykuly •  last year 

Zastanawiałeś/as się może kiedyś, czy możesz zacząć zarabiać krypto-waluty, nie wpłacając własnych? Tak, to możliwe! Możesz pomnożyć swój darmowy faucet (Kranik), na dość spore ilości krypto! Oczywiście możesz również wpłacić własne krypto i pomnożyć je, w sporej ilości dostępnych gier!

Postaram się na poczatku przedstawić wam, jak działa cała platforma Stake, oraz co oferuje. Jest to strona hazardowa na której pomnożysz swoje BTC/ETH (w przyszłości więcej krypto). Swoją wirtualną walutę możesz pomnożyć az w 12 grach, to naprawdę spora ilość. Postaram się wam opisac wszystkie po kolei.

 1. BlackJack, jest to typowa gra w oczko! Wygrywając mnożysz swoje krypto podwójnie.
 2. Mines, gra w miny, musisz wytypować pola na których nie ma min, trafiając w minę tracisz. Największe przeliczniki, nawet do 5milionów!
 3. Plinko, spadająca kulka ma do pokonania droge, jaką sobie ustawicie, oczywiście kuleczka spada jak chce, mnoznik do 1000x.
 4. Wheel, zwyczajne koło fortuny, mnoznik do 8razy.
 5. HiLo, karciana gra w której typujemy nastepną karte (wyższa, nizsza), przykładowo jest AS, więc macie 7% na to, że znowu wypadnie AS, bądź 93 że nastepna karta będzie niższa wartoscią. Mnożnik bez limitu! Raz mi osobiście z darmowego Fauceta udało zrobic się 0.008BTC!
 6. Roulette, ty[ruletka, mnożnik do 36rzy.
 7. Chartbet, specyficzna gra w której mnożnik zwieksza się biernie, ale w kazdej chwili może się wykraczyć i nie wygrywamy nic, mnożnik bez limitu.
 8. Dice (Sphere), Strzelamy czy wylosuje się większy, bądź mniejszy numer. Mnożnik do 9800x!
 9. Diamond Poker, jest to zwyczajny poker, tylko w wykonaniu diamencików. Mnoznik 2x.
 10. Keno, prawdziwe keno w którym wybieramy numery, jak trafimy to wygrywamy!
 11. Baccarat, jedyna gra której wam nie opisze, nie ogarniam jej...
 12. Dice, to samo co numer 8, aczkolwiek tutaj jest płaska linia a nie okrąg.


Skoro wiecie już wszystko o grach, teraz pora dowiedzieć się na temat darmowych nominałów! Jest to bardzo proste, klikacie w "more", następnie w "Faucet" i wybieracie walutę którą chcecie uzyskać (moim zdaniem łatwiej pomnożyć ETH, mamy go więcej), wykonując chaptche poprawnie, dostajemy krypto na nasze konto. Ważne jest to, że stan konta musi być zerowy, inaczej Fauceta nie będziemy mogli wyczyścić. Kranik jest nieskończony wiec, za każdym razem kiedy osiągniesz zerowy stan konta, możesz skorzystać z darmowych krypto!

Stake posiada jeszcze forum, na które warto się zarejestrować! Jest tam sporo konkursów oficjalnych, które dają nam naprawdę sporo! znajomość angielskiego jest tutaj potrzebna! Wchodzimy w more -> forum -> Stake Promotions -> Official.

I to na tyle w sumie! Polecam wpłacać oraz grać za darmo! Prosiłbym o rejestrację z refilinka : https://stake.com/?code=Steemitpolska , oferuje pomoc wszystkim, którzy z czymś sobie nie radzą!

Podoba się artykuł?
Zostaw upvota, resteemuj dla zasięgu oraz zaobserwuj mnie po więcej!
Specjalne podziękowania dla @fatesick za pomoc w kodzie, oraz edycji tekstu!
Wszystkie grafiki są ze sklepu google play.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @krashaii! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

You got your First payout

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!

Nie popieram hazardu. Flaga

:)