6 věcí, které musíte vědět, pokud chcete trénovat své štěně

in #pet6 months ago

2022041510424386.jpg

Není třeba říkat, že většina lidí ráda tráví čas se štěňaty. Zde je 6 věcí, které musíte vědět, pokud chcete trénovat své štěně.

Jejich šťastné úsměvy, tmavé oči a hebké uši stačí k tomu, aby si získaly veškerou vaši pozornost. Někteří s nimi sdílejí svůj volný čas, zatímco jiní chtějí být majitelem domácího mazlíčka a přebírají své povinnosti po celý život!

Pokud máte v plánu je přijmout, vždy je tu zelená vlajka! Přesto existuje nekonečně mnoho věcí, které byste měli vědět, jak se starat o svého tlapkového přítele. Jednoduché věci, jako je osvojení si jejich vzorců chování, stravovacích návyků a preferencí aktivit, mohou být esem vašeho tréninkového procesu.

Abyste tedy byli nejlepším trenérem, měli byste také získat znalosti o jejich blahobytu! Také vyžadujete, abyste přijali opatření pro neočekávané události a smrtelné nemoci vašeho kožešinového přítele.

Začněme věcmi, které musíte vědět, abyste mohli trénovat své kožešinové miminko.

Porozumění psychologii vašeho mazlíčka:

2022041510424356.jpg

Pokud máte doma svého chlupatého přítele, prvním krokem, který se dostane na vrchol vašeho žebříčku, je pečlivé čtení jeho myšlenek. Čím lépe porozumíte jejich myšlenkovému procesu, tím rychleji se můžete se svým mazlíčkem spřátelit.

Pokud adoptujete štěně, nejrychlejší způsob, jak se k nim přiblížit, je pochopit psí psychologii. Způsob, jakým váš chlupatý přítel vidí, že svět je útulný nebo se bojí, hodně závisí na tom, co se děje vzadu v jejich mysli. Přečtěte si tedy nějaké články o tom, jak se domácí mazlíčci chovají za konkrétních okolností, abyste svého mazlíčka rychle vycvičili.

zdroj:6 věcí, které musíte vědět, pokud chcete trénovat své štěně

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.07
JST 0.027
BTC 28315.23
ETH 1824.15
USDT 1.00
SBD 2.81