Duke Blue Devils odbijają się w Blowout Win

in nba •  2 years ago 

DQmasT6QVtFz6oCCxPzCKN9oxJ9adeUeGqxYyiuDDCQvZrM_1680x8400.jpg

Po bardzo ciężkiej porażce w ten weekend do # 2 Virginia Cavaliers, Duke Blue Devils pokonał kontuzjowaną i niezamkniętą drużynę Notre Dame 88-66. To był wyważony wysiłek, ponieważ wszystkie pięć startów dla Niebieskich Diabłów uzyskało podwójne liczby, a trener K był w stanie opróżnić ławkę w drugiej połowie.

Na czele Duke stał gwardia Gary Trent Jr. Miał 22 punkty w 8-16 strzelanie z pola, w tym niesamowite 6-10 z linii 3 punkt. Miał także 10 zbiórek. Grayson Allen był drugi w klasyfikacji z 18 punktami. To było brutalne napięcie dla starszego gwardzisty, ale wierni Niebieskiego Diabła musieli być zachwyceni jego dzisiejszym występem. Allen strzelił 7-12 z pola i 3-6 z centrum. Gwiazda pierwszoroczności, Marvin Bagley III, przeżyła cichą noc z 12 punktami.

DQmcdMaZ8R34WAZCaCrr8GHuaWEwCXMMMmoTf4Qrb4vZunK.png

Notre Dame weszła w tym sezonie z nadzieją na Mistrzostwo Narodowe. Rozpoczęli sezon 6-0 i znaleźli się w pierwszej dziesiątce w kraju. Ale ich najlepszy strzelec i najlepszy gracz Bonzie Colson doznał obrażeń, a stracili 6 z rzędu. A teraz ich drugi najlepszy strzelec i obrońca, Matt Farrell, odpadli, a ich sezon się skończył. Oni po prostu nie mogą zastąpić 37 punktów w grze i to jest prawdziwy wstyd. Colsona oczekuje się przez kolejne 4 tygodnie, a to nie da Irlandii czasu na odbicie, chyba że wygra turniej Big East.

DQmVjC7QkHxXnBVrPgyX7gYP8oxDASBTQv46ikcuAZiT65T_1680x8400.jpg

Chociaż Duke powinien być dumny z dzisiejszej wygranej, cokolwiek mniej byłoby kłopotliwe. Byli 15.5 ulubionymi gospodarzami przeciwko złej drużynie. Ich następna gra powinna być wygrana w sobotę w St. John's. Ale potem zostaną przetestowane na North Carolina Tar Heels w kluczowym teście drogowym. Notre Dame zagra w sobotę w sobotę i będzie ciężko znaleźć W.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!