YouTuber Najafi Aghdam and problem ceo!Youtuber Najafi Aghdam youtubeyi vurdu!

in #najafi3 years ago (edited)

Üst düzey kolluk görevlilerine göre, YouTube kampüsünde en az üç kişiyi Salı günü öğleden sonra öldürdüğü iddia edilen kişi Nasim Najafi Aghdam olarak tanımlandı.

Aghdam polise göre kendi kendini yaralayan bir silah atışında öldü.

Polis, Salı günü yerel saatle öğleden sonra saat 13:00 civarında San Bruno, Kaliforniya'daki YouTube genel merkezine yanıt verdi. Google'ın Mountain View'daki ana kampüsüne yaklaşık 20 mil uzaklıkta bulunan komplekste yaklaşık 1,100 kişi çalışıyor .

Yetkililer, terörizmin şu anda bir neden gibi görünmediğini söyledi. Yetkililer, 39 yaşında olan kadının, bir iç anlaşmazlık nedeniyle saldırıyı gerçekleştirdiğine inanılıyor, ancak yetkililer bu teori ile çelişiyor olabilir.

San Bruno polisi daha sonra bir Aghdam imgesini tweetledi.
https://twitter.com/SanBrunoPolice/status/981402537541677056/photo/1

"Najafi Aghdam Youtube ye kızıyor ve silahlı saldırı düzenliyor?Youtube ceo sunun çılgın fikir ve saçma sapan kural politikaları ,birine cinnet geçirtmiş.Reklam azaltmalar ,haksız kazanç,kanal kapatma,özgün yayında olsan spamdan kapanmak,sahte telif yiyip üzerine su içmek.Youtube bu işi yapamıyorsa insanları süründürmektense kapatsın"

  • pleas closed youtube.your ceo stupid.Yüzde kaç oranlık kitle var bilmiyorum ama bu haber youtubeye kapak olsun diyenlerdenim.