You are viewing a single comment's thread from:

RE: Náboženství jako manipulace

in #nabozenstvi3 years ago

Asi ti rozumím co chceš říct nemusíš nic vysvětlovat já respektuji tebe i každého člověka každý má svůj postoj soji viru a to je v pořádku máme jiné názory já jen napsal jak to vidíme my je to náš názor naše zkušenosti. Krom toho je to podloženo vědecky a kvantovou fyzikou, ale chápu, že ne každý s tím rezonuje. Jinak, abych ho upřesní tím myslím ten odstavec mluvím o dnešním náboženství to znamená ti co ho vytvořil dnešní falešné náboženství to jsou přesně ti, kterým říkáme elita, iluminati, ti co ovládají planetu a srze jejich upravené zmanipulované náboženství ovládají lidi není to o bohu je o tom co oni chtějí nevím zda jsi to pochopil správně. Asi ti spíš šlo, že nikdo nemůže vědět jak se citi bůh a co vlastně chce nemam pravdu?

Sort:  

jj to byla ta poznámka o tom že podle mně chibí věřícím ta zpětná empatie o bohu...
Jinak jsme se spletl jsme citoval špatnej odstavec byl to tenhle:
"Intuice je o o tom rozhodnout se z čeho mam dobry pocit a z čeho špatný pokud se zeptám, nebo rozhoduji a první pocit který přijde je má intuice a to je srdce to je bůh v mém srdci o tom to je!!! ..."
Ten je konfkliktní... ale to fakt nevím jestli dokážu vysvětlit, to by bylo na hoooooodně dlouhou debatu :)

Tak očividně nerespektuješ, vlastně nevím co tu děláš. Píšeš svoje názory, kde začínáš stylem "všichni máme svůj názor" a pak se začneš ošklivě pouštět do ostatních lidí, kteří tvůj názor nesdílejí. Tvoje texty sou nepodloženej blábol...cituju "Krom toho je to podloženo vědecky a kvantovou fyzikou" :D co to jako znamená? Víš co je vůbec kvantová fyzika?