Musicoin Mobil Uygulama Tasarımı

Musicoin Türkiye

 #Musicoin #MusicoinTurkiye #MusicoinStorm #MusicoinMobileApp #MusicoinMobilUygulama 

 2017 yılının Şubat ayından bu yana , dünyanın ilk blockchain özellikli müzik yayını hizmeti olan Musicoin, şimdiye kadar sadece bir web deneyimi ile sınırlı idi. 

Bugün, Musicoin Projesi, web platformunun kullanıcı deneyimine yönelik güncellemelerin yanı sıra yoğun bir şekilde yazılım geliştirmesi tamamlanmaya çalışılan ve 2018'in 3.ncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan yeni mobil uygulamasının tasarımını açıklamaktan gurur duyuyor. 

Musicoin Mobil Uygulaması müzisyenlere ve dinleyicilere, yeni müzikleri keşfetmeleri ve sevdikleri sanatçılarla ister evde, isterse bir parkta veya bir yolculuğa çıkarken etkileşimde bulunmaları için yeni yollar sunuyor.

Geleneksel işlevsellik ile birlikte (sanatçı / şarkı / tür tarama, çalma listesi oluşturma ve dinleme alışkanlıklarına dayanan öneriler) uygulama aynı zamanda Musicoin’in ünlü Alkış (Clap) işlevselliğine de sahip. Bir düğmeye basarak, dinleyicilerin, favori sanatçılarına isteğe bağlı olarak “Musicoin”lerini, (kendi özel kripto para birimlerini) “bahşiş verme” yetkisi bulunmaktadır.

Uygulama ayrıca dinleyicilerin kendi bölgelerinde yapılan konserler arasından Musicoin kabul eden sanatçıların tur tarihlerini haber veren bir “Gig” özelliği sunuyor. Müzik haberleri, yeni sanatçı ve şarkı duyuruları için “push” bildirimleri ve yazılım güncellemeleri de isteğe bağlı olarak etkinleştirilebiliyor. 

 Tamamen ücretsiz olan Musicoin, şu anda 4.600'den fazla sanatçıya ve 45.000 dinleyiciye ev sahipliği yapıyor. Spotify ve Apple Music gibi popüler endüstri kontrollü akış platformlarından farklı olarak, sanatçılara akış gelirlerinin % 100'ünü teslim ederek, telif haklarını anında ve doğrudan her oynatmada ödüyor. Musicoin, ayrıca gruplar için her üyeye paylarını adil/kesintisiz bir şekilde ve anında ödeyebilecekleri benzersiz akıllı sözleşmeler oluşturma fırsatı sunuyor.

İş Geliştirme Müdürü Zack Wilkinson, “Mobil uygulamanın kavramı ve oluşturulması, Musicoin platformunun müziğe küresel bir erişim noktası haline gelmesinde çok heyecan verici ve önemli bir adımdır. Uygulamanın, sanatçılara yönelik yaratımların yaratılmasına ve platformda yeni ortaklıklar yaratılmasına yardımcı olan bir katalizör olacağını umuyoruz.”

Kurucu Isaac Mao, “Mobil uygulama, Musicoin Projesi’nin yol haritası boyunca kilit bir yapı taşıdır. Topluluğumuzdan ve ortaklarımızdan gelen güçlü destekle hizmete odaklanıyoruz.”

Mao herkesi @musicoins’e tweet yaparak veya [email protected] adresine e-posta göndererek geri bildirim ve öneriler bırakmaya davet ediyor . “Musicoin’s Slack ve Telegram kanalları mevcut topluluktan da geri bildirim toplayacak.”

Musicoin ( MUSIC ), Musicoin blockchain üzerine inşa edilmiş akıllı bir kripto para birimi ve müzik akışı platformudur. Musicoin’in resmi web sitesini musicoin.org adresinde ziyaret edebilirsiniz.

Musicoin.org

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi @mertomatic, great music! I love listening to new stuff and this is a great track/tune. Thanks for sharing! Cheers

·

Be advised @mertomatic

The comment from @exxodus has been identified as being copy/pasted comment spam intended to trick their targets into upvoting them. Please, refrain from doing so. They have been reported to @steemcleaners and we are giving users a heads-up.
We have identified 50 comments identifed as having a 75% similarity. If there were rewards on the spam, I have used up to a full weight downvote to neutralize them! Please, feel free to contact @anthonyadavisii if you have any questions about this process.