Była żona Kamila Durczoka twierdzi, że jej podpis na wekslu, który miała złożyć wraz z jej ówczesnym mężem, został sfałszowany

in magnapolonia •  last month 


W sierpniu 2009 r. dziennikarz-celebryta Kamil Durczok złożył w banku „weksel własny” zabezpieczenie dodatkowe i na kwotę ponad dwóch mln franków szwajcarskich. Chodziło o poręczenie kredytu na zakup nieruchomości - informuje portal TVP Info.

Na wekslu widnieją podpisy Kamila Durczoka i jego żony Marianny. Ale oto po dziesięciu latach była żona Durczoka, która zmieniła nazwisko, dostała wezwanie od banku do wykupu weksla. Okazuje się, że kredytobiorca kredytu nie spłacił.

Ale żona znanego celebryty nie zamierza niczego płacić. Co więcej, zakwestionowała ona autentyczność podpisu, który widnieje na wekslu, oświadczając, że został podrobiony, a ona sama ani nie była przy sporządzeniu weksla, ani tego dokumentu nigdy nie widziała.

Jej adwokaci już złożyli do Prokuratury Regionalnej w Katowicach zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa podrobienia podpisu na wekslu. W myśl artykułu 310 par. 1 kodeksu karnego tego rodzaju przestępstwo zagrożone jest karą więzienia na okres nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności. W sprawie została już przesłuchana była żona Durczoka. Sam dziennikarz nie składał jeszcze wyjaśnień.

/TVP Info/


Posted from my blog with SteemPress : https://www.magnapolonia.org/byla-zona-kamila-durczoka-twierdzi-ze-jej-podpis-na-wekslu-ktory-miala-zlozyc-wraz-z-jej-owczesnym-mezem-zostal-sfalszowany/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Warning! This user is on our black list, likely as a known plagiarist, spammer or ID thief. Please be cautious with this post!
If you believe this is an error, please chat with us in the #appeals channel in our discord.