Azad Yılmaz Kimdir?

in #magazin7 months ago

Hizmet sektörünün birçok alanında yer alan Azad Yılmaz kim sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Birçok sektörde faaliyet gösteren Azad Yılmaz, adım attığı birçok sektörde insanlara faydalı olmaya çalışırken aynı zamanda sektörlerin canlanmasında da etkin bir role sahip kişilerin başında gelen isimlerden birisidir.

Azad Yılmaz Nereli?

Sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu paylaşımlarla büyük takipçi kitlesinin dikkatlerini üzerine çeken Azad Yılmaz nereli sorusunu da gündeme getiriyor. Azad Yılmaz, 1982 Samsun doğumludur. Samsun kökenli olan Azad Yılmaz, Samsun’da adını duyurmuş ve belirli bir başarı seviyesine ulaşmış Samsun’lu iş adamıdır.

Azad Yılmaz Babası Ne İş Yapar?

Son dönemlerin en popüler iş adamı ve aynı zamanda fenomeni haline gelen Azad Yılmaz babası ne iş yapar sorularının da odak noktası haline gelmiştir. Samsun kökenli olan babasının söylentilere göre şimdilerde Azad Yılmaz’ın idaresinde olan Künenfes markasının sahibi olduğu biliniyor.
Ünlü künefe markası olan Künenfes sahibi kim sorusunun cevabı ise açığa çıkıyor. Şimdilerde Azad Yılmaz’ın yönettiği ünlü bir künefe markası olan Künenfes markası, hem lezzetli künefeleri hem de sahibi olan Azad Yılmaz ile adından sıkça söz ettiriyor.

Azad Yılmaz Ne İş Yapıyor?

Samsun’lu ünlü iş adamı Azad Yılmaz ne iş yapıyor sorusuna tekbir cevap vermek mümkün değildir. Zengin hayatının karelerini sosyal medyasında sürekli paylaşan Azad Yılmaz, birden fazla alanda yaptığı işler ile adından sıkça bahsettiren bir isimdir.
Otomotiv sektöründe yer alan ve pahalı araçların alım satım işlerini yapan Azad Yılmaz, diğer yandan Künenfes adlı ünlü künefe tatlısı markası ile de insanlara hizmet sektöründe yer alıyor. Ayrıca Ulusoy Turizm firması ve Lukoil petrol firması ile de ortak olduğu yönünde iddialar vardır. Ayrıca gayrimenkul, giyim, gıda sektörlerinde de işler yaptığı bilinmektedir.

Coin Marketplace

STEEM 0.24
TRX 0.08
JST 0.040
BTC 28598.22
ETH 1729.70
USDT 1.00
SBD 2.49