Ketvirtadienio evangelija

in lithuania •  8 months ago

44672612-hand-painted-picture-of-jesus-christ-pantocrator-styled-on-the-old-orthodox-icon--Stock-Photo.jpg

Atrodo, kad tik vienintelis Tronas, rimčiausias iš shudcoinų, nekeliauja pragaran link $6500 kartu su bitkoinu. O pastarasis, pranėręs pirmąjį pragaro ratą ims rimtai svarstyti, ar nenusileidus ir pro antrąjį – $3500 padabintą.

Bet broliai ir seserys, nebijokit, net jei atrodo, kad Saulė virsta tamsybe, o mėnulis-krauju, mat po Vėlykų, it koks Jėzus ar gamta pavasari, bitkoinas prisikels ir moonins link dangaus taip, kaip brontozauro grafiko išpranašauta! Juk ne veltui visuos religiniuos piešiniuos už Jėzaus veido bitkoino logotipas slepias.

Ir nereikia juk jokių TA analizių, kad suprast, jog tai kas baltpopieriuose Satoshio surašyta – nepajėgs nei Mačiulio išpuoliai prieš kriptovaliutas sustabdyti. Juk štai ką pastarasis, savo antrajame laiške žydams (3:3-10) bylojo:

„Pirmiausia turite žinoti, kad paskutinėmis meškų dienomis pasirodys šaipūnai, kupini pajuokos. Jie gyvens savo geiduliais ir kalbės: Kur tas pažadėtasis mėnulis? Juk mes, šaipūnai savo shortais pasmerkėm jį pražūtin. Bet būkite kantrūs ir tūkstantis laukimo dienų prabėgs it viena. Nemurmėkite, broliai ir seserys hodlindami, stiprinkite savo širdis laukdami, giedokite giesmes bitkoinui ir šis atgimęs jus lambordžiniais apdovanos! O va šaipūnų nieks neprisimins.“

P. S. Su artėjančiomis šventėmis ir jep, biški creepy Vėlykinis sveikinimas gavosi

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

SUPER. Tikrai patiko . Tai voutinu su visu 100

Cha cha, super Velykinis sveikinimas! Na o mintis, kad už Kristaus veido visur Bitmonetos logotipas slepias, tikrai geniali, galima net paklaust, kas gi iš tikrųjų tą Bitmonetikę išrado?

Sakiau , kad tau reikia čia savo postus mesti. FB jie neretai pro akis prabėga.