Ledger Nano S Sklep Polska Cena Opinie

in #ledger2 years ago

WAŻNE: Ze względów bezpieczeństwa, jeżeli kupujesz Ledger Nano S, pamiętaj, aby kupować za pośrednictwem ich oficjalnego sklepu TUTAJ. >

Ledger Nano S Opinie

Jeśli myślałeś nad portfelem (wallet) kryptowalutowym, to prawdopodobnie natknąłeś się już na Ledger Nano S. I to nie bez powodu! Nano S jest wynikiem sukcesu oryginalnego Ledger Nano. Ekran oraz para przycisków pomagają użytkownikowi wprowadzić informacje bezpośrednio do urządzenia. Ale być może najbardziej lubianym aspektem Ledger Nano S jest jego obsługa dla wielu tokenów. Ledger Nano S Sklep Polska Cena Opinie

ZOBACZ LEDGER NANO S CENA >

ledger nano s polska.jpg

Ledger Nano S Polska - Wsparcie dla wielu tokenów

Oprogramowanie do zarządzania aplikacją Ledger. Na początku, portfele sprzętowe były zaprojektowane przede wszystkim do użytku z bitcoinami. Nawet po tym jak pojawiły się alternatywne kryptowaluty, takie jak Litecoin, nie stworzono żadnych innych portfeli sprzętowych, które by je wspierały. Częścią tego problemu są różne algorytmy kryptograficzne. Ledger postanowił rozwiązać ten problem, za pomocą urządzeń Ledger Blue i Ledger Nano S, które obsługują różne aplikacje. Zgadza się, model aplikacji jest teraz stale obecny na naszych urządzeniach zabezpieczających! ledger nano s opinie

Wsparcie 2FA

Funkcjonalność aplikacji Ledger Nano S pozwala użytkownikom instalować i używać urządzenia do więcej niż tylko tokeny blockchaina. Oprócz aplikacji Bitcoin, Ethereum, Ripple i więcej, Nano S może służyć jako dwu-etapowe urządzenie uwierzytelniające. Ta funkcjonalność nazywa się U2F i pozwala na komunikację między przeglądarką a Ledger Nano S oraz bezpiecznie uwierzytelniać się na stronach internetowych bez konieczności wpisywania żadnych specjalnych kodów lub odpowiadania na łatwe do odgadnięcia "pytania bezpieczeństwa". ledger nano s sklep.

ZOBACZ LEDGER NANO S CENA >

Rozmiar ekranu Ledger Nano S

Ledger, firma odpowiadająca za Nano S, uznała, że każdy użytkownik portfeli sprzętowych będzie inaczej wykorzystywać swoje urządzenia. Poza Nano S, Ledger wykonał również Nano (bez ekranu) oraz większy Nano Blue (pełny ekran dotykowy). Tak więc to, co zostaje nam w Ledger Nano S to mały, dwuliniowy ekran LCD. Jak więc operować tak małym ekranem? Zespół Ledger wykonał świetną robotę prezentując kluczowe informacje na przewijanym wyświetlaczu. Ekran wyświetla adres, kwotę oraz opłatę, którą użytkownik musi zweryfikować przed potwierdzeniem lub odrzuceniem transakcji. Aby upewnić się, że wszystko jest w porządku, zawsze upewnij się, czy urządzenie portfela sprzętowego wyświetla poprawne informacje o transakcji. ledger nano s polska

Prostota… przycisków? Przyciski Ledger Nano S

Ponieważ Ledger Nano S jest tak małym urządzeniem, ilość wolnej powierzchni na przyciski do wprowadzania danych przez użytkownika jest ograniczona. Pełna klawiatura jest wykluczona. Apple wybrał rozwiązanie z kółkiem do przewijania, co byłoby miłe, gdyby Nano S miał wystarczająco dużo miejsca. Zamiast tego, Ledger Nano S posiada zaledwie dwa przyciski. Ma to sens, ponieważ użytkownicy muszą jedynie zaakceptować lub odrzucić transakcję. Wprowadzenie kodu PIN w celu odblokowania urządzenia jest stosunkowo łatwe i nie powinno stanowić problemu dla przeciętnego użytkownika. Jednak najtrudniejsza część pojawia się, jeśli urządzenie wymaga przywrócenia. Aby zapewnić bezpieczeństwo, użytkownicy muszą ponownie zainicjować swój 24 znakowy kod za pomocą tych dwóch przycisków. Proces ten nie jest trudny, ale zajmie kilka minut i łatwo jest popełnić błąd.

Oprogramowanie

Coraz popularniejszym sposobem pisania i dystrybucji oprogramowania blockchain są rozszerzenia dla przeglądarki - zwłaszcza dla Google Chrome. To samo dotyczy Ledger Nano S, który w rzeczywistości wymaga niewielkiej garstki rozszerzeń Chrome, aby w pełni funkcjonować. Pierwszą rzeczą, którą nowi użytkownicy będą chcieli zainstalować, jest Menedżer Ledger’a, który pozwala na aktualizację oprogramowania i aplikacji zainstalowanych w portfelu sprzętowym.

Aplikacje Chrome dla Portfela Ledger

Ponadto, dzięki rozszerzeniu Bitcoin w Ledgerze można uzyskać dostęp do większości kryptowalut i żetonów blockchain - w szczególności tych pochodzących bezpośrednio od samego Bitcoin. Ethereum w przeciwieństwie do tego, ma własne rozszerzenia i funkcje Chrome, które mogą się różnić między tymi dwoma, ponieważ oba blockchainy obsługują różne funkcje.

Podsumowując - Ledger Nano S Polska Opinie

Czy Ledger Nano S to najlepszy portfel sprzętowy? Dla wielu entuzjastów blockchaina odpowiedź brzmi "TAK". Ledger Nano S to jeden z najbardziej kompaktowych portfeli sprzętowych na kryptowaluty. A fakt, że ma także jedne z najbardziej rozbudowanych możliwości, nie jest trudno zrozumieć dlaczego. Ponieważ w Nano S oprogramowanie i aplikacje można aktualizować, czy istnieje jakiś minus?

Jedyną rzeczą, z którą niektórzy użytkownicy mieli problemy, była próba użycia wszystkich funkcji naraz. Pamięć urządzenia jest ograniczona i może być trudno ją zaktualizować, jeśli załadowanych zostanie zbyt wiele aplikacji. Na szczęście nie wpłynie to na twoje tokeny. Podobnie jak większość innych portfeli sprzętowych, Ledger Nano S generuje portfele HD. Ułatwia to przywrócenie portfela w przypadku jego utraty. Kolejną korzyścią jest to, że odinstalowanie i ponowna instalacja aplikacji jest prosta, bez frustracji, jeśli coś pójdzie nie tak.

ledger nano s sklep
ledger nano s polska
ledger nano s opinie
ledger nano s cena