Odpočinkový článek | Jak najít svou horu?!steemCreated with Sketch.

in kytka •  24 days ago 

Je pátek večer a kryptomarket dnes nenabízí moc zpráv, resp. zde není moc takových, které by byly opravdu něčím zajímavé. Jako bychom všichni odpočívali a vyčkávali, co nám trh připraví po svém pádu během kongresového výslechu šéfa Facebooku. Bakkt, který během pádu zažil ATH v množství transakcí, spouští nový produkt – opční kontrakty na své měsíční futures. V této jedné větě se skrývá vše, co o této věci potřebujete vědět, takže článek není nutný. Podobné jsou i ostatní dnešní novinky, takže jsem se rozhodl, že vám dnes místo toho nabídneme odpočinkový článek. Je určen všem, kteří bez ohledu na reakce okolí sledují svůj cíl a kteří nakonec zdolají svoji vlastní horu.

(https://kryptohodler.cz/odpocinkovy-clanek-jak-najit-svou-horu/)

jak najít svou horu.jpg

Úvodem

Je krásné podzimní páteční odpoledne, pomalu už večer, a nevidím důvod, proč si ho kazit vydáváním news na sílu. Naopak mám dojem, že poslední zprávy a události byly natolik silné, že si zasloužíme trochu odpočinku. Podívejte se sami, jaké neskutečné věci na Hodlerovi v posledních několika dnech vycházely. Připomínám, že každou středu a sobotu si poslední novinky shrneme v našem přehledu SPPN. Ten zítřejší bude dle mého názoru nejzajímavější, jaký jsme tu zatím měli.

Dnes je to takový oddech po velké akci. Jako bychom tím vším děním v kryptosvětě byli obrazně řečeno poněkud přiopilí. Od výsměchu a posměchu se najednou kryptoměny řeší ve všech médiích již takřka na denní bázi. Je na to tento svět vůbec připraven? A co my samotní?

Kde hledat svoji šanci?

V mírném rozčilení píšu tato slova o tom, že člověk v životě hledá svoji horu – svoji překážku, která je tu jenom pro něj. Proč to dělat, když to s sebou nese ono rozčarování, bolest a vztek? Protože je to šance. Protože překážky tu nejsou od toho, abychom se díky nim cítili malí, ale abychom po jejich překonání mohli vyrůst. Stát se tím, kdo překročil vlastní stín a postavil se životu čelem. To nejsou slova, která by se mi psala snadno. Napsat tyto řádky, do toho člověk musí dospět a v podstatě si to zasloužit. Nejsem si zcela jistý, jestli na to mám vůbec v současnosti právo.

Článek jsem nazval: „Jak najít svoji horu?.” Vznikl zcela spontánně a jistě nečekáte, že vám zde poskytnu nějaký návod k tomu, jak byste měli žít svůj vlastní život. Každý si sám musí odpovědět na otázku, kde se nachází jeho životní bariéra. Kde hledat překážku, které se celý život úspěšně vyhýbáme…

Káždý má někde svoji horu

Jít vstříc svému strachu, to asi není činnost pro každého. Určitě by se opět našlo plno nespokojenců, kteří by tento článek označili za nějaké kecy, vhodné tak do ženského magazínu. Nebylo by to poprvé. Ale já věřím, že právě kombinace témat souvisejících s investicemi a uvědomělým životem je tou správnou kombinací. Někdy si říkám, zda to všechno nedělám zbytečně a věřte mi, že mě to již stálo mnoho sil. A to jsem se ještě ke své vlastní hoře možná ani nepřiblížil dost na to, abych vám toto téma mohl s čistým svědomím vyčerpat.

A tak se o to ani nebudu pokoušet a raději to uzavřu něčím pozitivním.

svoboda, život, šance, hora, překážky.jpg.png

Závěr

Vzpomínám si na chvíle, kdy si člověk uvědomí, jak nicotné jsou každodenní starosti, strasti a bolesti. Život vám vždy umí nabídnout šanci a toto je o tom, když se ta největší šance zdá být zároveň tím, čemu se chcete za každou cenu vyhnout. Ale traduje se legenda, že když překonáte svůj strach a vyzvete své vlastní možnosti do akce, nakonec budte stát v cíli s úsměvem na tváři. Cítíte v tom také tu svobodu?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Zaujímavý článok :)

Líbí se mi tvoje odpočinkový čtení.

díky :)

!BEER

Tak až ve třetině článku jsem si všiml že nepíšeš článek o hledání Hry ale o hledání Hory. OopsHey @kytka, here is a little bit of BEER for you. Enjoy it!Hey @kytka, here is a little bit of BEER for you. Enjoy it!