IRONX – Dilediğiniz Gibi Trade Etmenin Yolu

in #ironx6 years ago

ironx.png
Bugün karşınıza yepyeni bir borsa ile çıkıyorum. Dilediğiniz şekilde trade yapmak istermiydiniz? O zaman yazımı okumaya devam edin lütfen. IRONX, kaliteli kaynakların amacı için küresel bir one-stop trade sistemi olarak başlatılan bir platformdur. Bu girişim, blockchain dünyası için adil, güvenli ve net bir dijital varlık alım-satım hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, bu aşama sadece kripto-para birimi işlemesi için işlev görecek bir ekosistem üretmek için değil, aynı zamanda dijital alanda büyük farklılıklar yaratan finansal ürün tokenleriyle işlevler için de tasarlanmıştır.

IRONX, kullanıcıların çeşitli ülkelerin yerel para birimleriyle işlem yapabilmelerini sağlayan bir değişim platformudur. Ticareti daha hızlı ve kolay bir şekilde yapan budur çünkü kullanıcılar doğrudan kriptopara satın alabilir veya satabilirler, BTC veya ETH gibi aracılar aracılığıyla daha yavaş ve daha zor olan yöntemlerle değil. Bu, kullanıcıların ek zorluklar olmadan çeşitli ülkelerden alışveriş yapabildikleri anlamına da gelir; bu, IRONX'i diğer borsa türlerinden farklı kılan şeydir.
Ekran Resmi 2018-11-24 16.15.31.png
IRONX, yatırımcıların sembolik yatırımlara daha açık olmalarını sağlayan bir sisteme dayanan, daha iyi performans ve iyi fikirler yaşayan blockchain endüstrisinin geliştirilmesinin sonuçlarından biridir. Üretilecek ilk blockchain platformlarından biri olan şirket, yatırımcılar, bu kayıtlı blok zincir platformunda kullanıcılar tarafından kullanılabilecek bir yatırım olarak, dünya çapında birçok insanın yaşadığı ekonomik zafiyetler hakkında karşılıklı bir yardım konseptinde daha çok durmaktadır. IRONX platformunun bazı önemli noktalarının özü, en kayıtlı yatırımcıların ve potansiyel yatırımcıların işlerini tüm platformda başlatacak olmasıdır.

2010 yılında kurulan IronFX, 10 ticaret platformu ve 200'den fazla ticarete konu enstrüman ile dünyanın önde gelen çevrimiçi forex ticaret markasıdır. IronFX, Avrupa, Asya, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika'da 180'den fazla ülkeden perakende ve kurumsal müşterilere hizmet vermekte ve 30'dan fazla farklı dilde destek sağlamaktadır. Grup, FX, FCA (İngiltere), ASIC (Avustralya), FSCA (Güney Afrika) ve CySEC (Kıbrıs) dünyasında dört ana düzenleyici tarafından yetkilendirilmiş ve düzenlenmiştir.

IRONX’in Vizyonu:

Vizyonları, geleneksel yatırımcılarla yapılan bir kripto para birimi borsası yaratmaktır. Bu yüzden, dünya çapında bir kripto değişimi yaratmak için en iyi EmurgoHK kriptopara ile birlikte, IronFX'ten en iyi geleneksel ticareti birleştirdiler. https://ironx.io
Ekran Resmi 2018-11-25 12.03.19.png
Borsanın, tüccarlar tarafından yaygın olarak kullanılan hizmetleri sunmasını ve bunları kripto para piyasasında alım satım avantajlarıyla birleştirmesini istiyorlar. Ayrıca kripto tüccarlarına geleneksel ticaretin sağladığı avantajlarla katkıda bulunmak istiyorlar. IronX Exchange, müşterilere IronX Exchange ve Cryptocurrency kripto hesaplarını kullanarak IronFX Group online işlem platformuna pozisyonlarını / risklerini (kısmen veya tamamen) verimli, hızlı ve masrafsız bir şekilde en iyi arka ofis ve IronFX Group tarafından sunulan bankacılık omurgası ve ödeme yöntemleri. Ayrıca, Risk Yönetimi, Hesap Yönetimi ve Uyum Yönetimi ile ilgili mevcut deneyim birikimi, kripto para birimi işleminden geleneksel çevrimiçi işlemlere aktarma / konumlandırma sürecini kolaylaştıran sınırsız bir köprü olarak kullanılacaktır.

Birazda IRONX Borsa’sının anahtar özelliklerine değinelim ve ne kadar kullanışlı ve yepyeni bir borsa anlayışı sunduğunu görelim.

 1. Küresel ölçekte endüstrileri ele almak için ultra yüksek performans mimarisi
 2. Hızlandırılmış performans; saniye başına 1 milyon trade
 3. Sezgisel, kullanımı kolay arayüz
 4. Yüksek kaliteli güvenlik ve veri koruma
 5. Basit sistem yönetimi
 6. Tüm kayıtlarda hata tespit kodları
 7. Her zaman aktif, dinamik veritabanı
 8. Kapsamlı müşteri kapsamı ve hizmet teklifleri
 9. Hızlı yük devretme desteği
 10. Basit sistem yönetimi
 11. HFT yetenekli sistemler
 12. İzleme ve uyarısı
 13. Sorunsuz arıza modu
 14. Kolay FIAT-Crypto satın alma yetenekleri

Yazımızın sonlarına doğru gelirken birazda IRX Token satışından bahsedelim. IRX ERC-20 Utility Token, sistem kullanımını destekleyen IronX Exchange'deki ana Token olarak işlev görecektir. IRX Tokenlerinde ödenen tüm maliyetler ve işlemler için IRX kullanan tüccarlara indirim sağlayarak daha fazla avantaj sağlayacaktır. IRX Tokenlerine sahip olan yatırımcılar da çeşitli şekillerde fayda sağlayacaktır. Sahiplik seviyesine bağlı olarak, IronX - IronFX Group ekosistemi için ek hizmetler ve teşvikler almaya hak kazanacaklardır.

Token Bilgisi :

Token adı : IRX
Platform : Ethereum
Tip : ERC-20
1 IRX Token Fiyatı = 0.42 USD
Satılık Token adedi : 82.308.213 IRX

Yatırım bilgisi:

En az yatırım miktarı : 100 USD
Para Birimleri : BTC, ETH, USD, EUR, JPY
Soft Cap : 18.000.000 USD
Hard Cap : 50.000.000 USD

Kısaca, son zamanlarda üst üste çıkan projelerin en iyisi bence IRONX. Kesinlikle borsa anlayışımızı değiştirmeye geliyorlar ve daha basit, kullanıcı dostu bir borsa ile karşılaşacağız. Satışları gayet iyi gitmekte, şu ana kadar 24milyon Dolar civarı bir para topladılar. Kripto Paraların ayı döneminde bulunduğu şu günlerde oldukça iyi bir para sayılır. Eğer yatırım yapmaya karar verirseniz https://ironx.io sitelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgilenmek istiyorsanız faydalı linkler :
Website : https://ironx.io
Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5059654.0
Facebook : https://www.facebook.com/IronX-165411397629420/
Twitter : https://twitter.com/IronXExchange
Telegram : https://t.me/IronX_Official
Linkedin : https://www.linkedin.com/company/ironx-exchange/
Instagram : https://www.instagram.com/ironx_exchange/
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCEo_JHbwqQWXRVfpqxcBZAQ

Yazarın Bitcointalk Profili : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1249814

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.13
JST 0.029
BTC 65375.87
ETH 3337.31
USDT 1.00
SBD 2.63