Cześć wszystkim, powitalny post na steemicie :)

in #introduceyourself4 years ago (edited)

Witajcie,
Dużo czasu musiało minąć zanim skłoniło mnie do zawitania na platformę Steemit, ale może od początku. W ponury zimny dzień w pracy, siedząc i przeglądając strony w internecie, zawitał do mnie Dawid @hallmann, gdy go ujrzałem już od samego początku wiedziałem, że zaraz dowiem się kolejnej ciekawej informacji, bo jak to Dawid ma zwyczaju, często opowiada rzeczy które są interesujące i warte słuchania. Jak to o kryptowalutach to o projektach w Królestwe bez kresu(herbaciarnia, to temat na inny post). Tym razem był to Steemit, godzine rozmawialiśmy jakie są plusy i ciekawostki w tym kierunku, słuchałem z zainteresowaniem, lecz z początku nie mogłem się zabrać za to, żeby tu zawitać. Po kilku rozmowach, wreszcie stwierdziłem: Kurcze, skoro już kilka osób wspomina, że to świetna alternatywa np. Facebooka to dlaczego nie spróbować i samemu się przekonać! :D Konto założone, po dwóch dniach przychodzi mail, konto utworzone, wchodzę: Pierwsze słowo po zapoznaniu się mniej więcej jak to działa było: WOW!

Wstęp mamy za sobą, więc przyszedł czas na kilka słów na mój temat! :)
Nazywam się Karol, aktualnie mieszkam w Rzeszowie i właściwie tu się urodziłem :) Aktualnie razem z braćmi zajmuje się prowadzeniem sklepu turystyczno patriotycznym + składnicą harcerską ,,CZARNY SZLAK''. Moim zadaniem jest głownie obsługa strony internetowej, marketing i wszystko co związane z obsługą klienta tak, aby firma się rozwijała :). I tutaj chciałbym bardzo podziękować braciom, że dzięki nim poszedłem w dobrą stronę i razem z nimi mogę cieszyć się życiem wiedząc czym są zasady i szacunek do drugiej osoby :) Tak, tak, moi bracia to Harcerze od zawsze :)

instagram (8).jpg

Właściwie zaraz gdy skończyłem szkołę, a było to 3 lata temu ( technikum informatyczne) zacząłem pracę i jest tak do teraz. Cały czas myślę o studiach, ale to inna historia, bo sam aktualnie nie wiem co chciałbym robić konkretnie w życiu. Jako chłopak w gimnazjum postanowiłem, że zostanę gwiazdką rocka, a wszystko przez pewien zespół , a konkretnie wokalistę Billiego Joe Armstronga który sprawił, że zacząłem uczyć się grać na instrumentach( gitary, perkusja, minimalnie pianino) Ciekawostka jest taka, że od małego potrafiłem zagrać wszystko na jednej strunie, wtedy stwierdzili, że muszę mieć dobry słuch , a patrząc na brata zazdrościłem mu, że na ogniskach potrafi rozbawić towarzystwo, a więc to były dwie motywacje do tego aby robić coś w tym kierunku :D Niestety trochę zaniedbałem moją karierę i aktualnie status jaki posiadam to niedoszła gwiazda rocka( mam nadzieje, że z wami nakręcę na powrót do grania i pisania tekstów i będę mógł razem z wami tym się cieszyć :D)

Oprócz tego prowadzę zdrowy tryb życia, właściwie od 15 roku życia, a mam teraz 23( przez ten czas nie tchnąłem grama cukru do buzi, da się? PEWNIE ŻE TAK! :D ) Na wszystko znajdę zamienniki, od zdrowych ciast, ciasteczek po pożywne obiady i kolacje :) Tym też będę chciał się wam pochwalić, myślę, że razem będziemy mogli się wspierać w tym abyśmy czuli się lepiej. Służę pomocą!! PS. Dr. House to mój ulubiony serial za czasów szkoły ! :D

Na sam koniec dodam, że zawsze chciałem odwiedzić Japonię czy Chiny, Na Chińskim murze usiąść, przejść się i zjeść Ramen popijając sake i poczuć się jak postać z Anime Kakashi czy Naruto :D Oprócz tego miałem wiele innych etapów w życiu, wzloty i upadki, zajawki na kręceni filmów(aktorstwo) itp.

Mam nadzieje, że razem będziemy się świetnie bawić i wspólnie wymieniać się ciekawymi informacjami. Zapraszam was do obserwowania mojego bloga, odwdzięczę się tym samym!

Przygodę czas zacząć!! :)
karolo.jpg

Sort:  
Ciekawostka jest taka, że od małego potrafiłem zagrać wszystko na jednej strunie

Od razu skojarzyło mi się z tym:

BTW, moim zdaniem powinieneś pójść w muzykę. To lepsze niż analizowanie patologii w necie :) Podejrzewam, że nawet lepsze niż gameing. Jak widać po Brushym One Stringu nawet grając na jednej strunie można ściągnąć sporą widownię. A Ty jak grasz na gitarze to jest w tym autentyczność i czuć, że ta muzyka nie jest prostym odtwórstwem.

PS. Popraw sobie literówki ;) ("technikum infromatyczne", "tym samy")

Haha, nie widziałem tego wcześniej :D Masz racje, nie da się samemu naprawić świata, miejmy nadzieje, że nie pójdzie to w jeszcze gorszą stronę, a będzie więcej osób takich jak Ty z pasjami i czymś co można oddać w pozytywnym znaczeniu dla świata :) Co do muzyki, masz racje, jak nic nie będę z tym robił to z czasem będę żałował, a więc działamy!! :)

Muzyka - Tym powinieneś się zająć ;) Już dawno Ci to mówiłem ;)

Zgadzam się z Dawidem! Mimo, ze świat jest jaki jest, od nas wiele zależy co damy innym. Szczególnie aby zacierać ten brud, lepiej jest robić coś przeciwnego 😊 po to mamy te talenty i ludzi dookoła, z którymi można się dzielić (miejsce tez: )). Lepiej tworzyć piękno. Zachwycać.
Trzymam kciuki, Karol! 💕

Idealnie to ujęłaś w słowa :) Dziękuje bardzo Aga!:)

Cześć, cześć! :)

Witaj na Steemit, pewnie że wracaj do muzyki, i czekam na pierwszą płytę.

Dziękuje za wsparcie, właśnie takiej społeczności oczekiwałem, jak tylko coś nagram, albo cokolwiek z muzyką będę tu wrzucał! Pozdrawiam :)

Witaj na Steemit! Covery już jakieś masz? :)

Cześć, cześć! :) Nigdy nie nagrywałem coverów solo :) Jedynie jak grało się jeszcze kilka lat temu w kilku zespołach. Myślę, że w jakiś konkrentych postach pochwalę się tym, mam nadzieje, że będziecie mnie wspierać!! Pozdrawiam! :D

Pewnie, że tak. Czekamy na posty z twoim wykonaniem :)

Witamy kolejnego Polaka na Steemit!

Życzymy udanego korzystania z tej platformy i tylko kilka takich informacji na początek, które warto wziąć pod uwagę:

  • jeżeli interesują cię dokładniejsze informacje o Steemicie to polecam śledzić @steemit-polska, gdzie pojawiają się tłumaczenie oficjalnych tekstów ze @steemitblog,
  • polski kanał chatu jest dostępny na https://steemit.chat/channel/polish i wymaga osobnej rejestracji,
  • co nieco o Markdown, w którym prosto tworzy się nowe posty,
  • tag polish używamy do postów z polską treścią, jeżeli chcesz pisać w innych językach to prosimy nie wpisywanie do tego polish (dla postów z przedstawieniem robimy wyjątki),
  • najważniejsze: na Steemit tworzymy nowe treści, nie kopiujemy z innych stron.

Dziękuje bardzo jak również za informacje, pozdrawiam! :)

Hej dawid, wpadnij do mnie :) Również jestem tutaj nowa

Karol, nie Dawid, ale miło Mi przywitać kolejnego Polaka na steemit, powodzenia ;)

Cześć Karol! Dobrze Cie tu widzieć :)

Cześć! Nie mogłem znaleźć Twojego imienia w prezentacji więc jeszcze raz, Cześć Hitsug! Zauważyłem, że kończysz studiować medycynę, super sprawa, za to follow, mam nadzieje, że razem będziemy wymieniać się jakimiś ciekawymi interesującymi informacjami w tym kierunku. Pozdrawiam! :)

naprawiam błąd. Jestem Mateusz
z pewnością będziemy! :)

Coin Marketplace

STEEM 0.39
TRX 0.07
JST 0.050
BTC 42462.87
ETH 3151.87
USDT 1.00
SBD 4.66