Představení NOHY V NEBI- introduction of FEET IN HEAVENsteemCreated with Sketch.

in #incesky2 years ago (edited)

Napravují včerejší zkoušku programu. Jsem z Brna a věnují se více než 12 let nohám. Salón NOHY V NEBI jsem sice zavřel, ale zůstávám spojen s minulosti v tom, čemu se jsem porozumnel. Sam sobě a tomu co mne baví. Budu sdílet!:)
FEET IN HEAVEN was always more then pedi salon. I am Marek from Brno, Czech Republic. Over 12 years I was taking care of the feet of others. Discovering who I am and where I'm going in this life. Helping others to see their feet as map..life journey diary. Tell you more... r u ready?:
my_photo-7.jpg

Sort:  

Ahoj, jak si se k nohám dostal?

Ahoj. Z manazerskeho kresla k noham druhym na kresle:)Dlouha leta zpatky. Delal jsem suchou pedikuru a cetl z nohou...jako z "mapy prekvapeni".

Tak úplně mi neodpovídáš. Samozřejmě, že každá částečka našeho těla o nás nějak vypovídá, jen se umět pořádně podívat... Ale proč právě nohy? Vycházíš z nějakého učení, nebo jsi všechno vykoumal sám?
Dal jsi se na pedikúru, abys osvěcoval druhé, nebo pro prachy, nebo pro obojí? Neuživilo Tě to? Jak ses dostal ke Steemitu?

Citil jsme potrebu. Nohy byly ta volba bez vahani. Jsou to veci, jenz v sobe mas..protoze jsou to i karmicke zalezitosti. Proto ta odpoved mozna neukoji ego. Nevysvetlis...neni duvod. Proste jsem se nechal vest. Proto jsme nemel problem se dotknout zadnych nohou...myslim tim i nemocnych lidi a ruzne zranenych. Nohy. Kristova energie leceni. Sluzba. Pokora. Je toho vazne vic duchovniho nez se zda..mam rad symboliku v zivote..je tam napoveda. A poslani je poslani..kazdy mame jine..jen jej v sobe objevit. A STEEMIT..mam rad svobodu a nespoutanost...a vse co je nove. Vidis i tenkrat muj salon byl prukopnicky...a ted je zase nova cesta i pres tento kanal..pokracovat v tom poslani.
A co ty? co ...jsi s tim vsim spokojen?:)

Jsem křesťan. Jako takový nemůžu být spokojený s tím, co se děje ve světě. Ale sám se sebou spokojený jsem. Což neznamená, že jsem nic v životě neudělal špatně a že bych i dneska nemohl něco dělat líp.
Děkuji za odpověď.

Dekuji i tobe za otevrene srdce...a to je presne to, co verim, ze v nasledujicich letech nazich zivotu a celkove ve svete jenz tvorime spolecne...zmeni. My jsme se Bohu nikdy nevzdalili, v srdci je porad...jen si mnozi mozna mysleli. Je cas leceni zraneni.

Vítej mezi námi!
Pro začátek pár rad. Níže najdeš několik česky psaných návodů. Avšak pominu-li návody, pak se dají základní rady shrnout do jediné věty: Čti, rozkoukávej se, piš, komentuj, ptej se, a hlavně se bav!

Série návodů z dílny @Godfish'e Steemit po česku:
v prvním díle Steemit po česku I – přezouvat se nemusíte najdeš odkazy i na dalších šest dílů.
Jak je to sakra s těma hlasama?
Steemit po česku - písmenková polévka pro mozek, aneb slovníček pojmů
Steemit po česku - desatero. Nikoli však přikázání, jen doporučení.

Série návodů z dílny @sndbox v českém překladu od @Espoem'a:
Steemit #1: Úvod do platformy Steemit
Steemit #2: Blockchain a kryptoměna
Steemit #3: Základní prohlídka Steemit
Steemit #4: Co na Steemit nedělat
Steemit #5: Jak formátovat příspěvky
Steemit #6: Informace o peněžence
Steemit #7: Hlasování a odměny
Steemit #8: Představení svědků

Český kanál na Steemit chatu najdeš zde.

Naše česká komunita užívá tagu #cesky.

Ještě jednou. Vítej v prvním internetovém městečku! Bav se!

super..v tom jsme se placal:)) dival jsem se na tve clanky jako prvniho...:) diky za inspirace i pro ty dalsi:)

Já na blogu návod pro nováčky na Steemit (z dílny @sndbox'u) sice mám, ale v polštině.
Všechny užitečné texty v češtině najdeš, díky iniciativě @kaczik, na steemshare.

Vítej na steemitu. Jsi-li Komeťák vítej "na druhou" ;-)

diky:) na Zelnaku jsem byl...ale salu nemam:)))