V-ID Sahtekarlıkları ÖnleyeceksteemCreated with Sketch.

in ico •  3 months ago

Merhaba değerli okuyucularım, bugün araştıracağımız proje evrakta sahtecilik problemini çözmek için tasarlanmış. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekip uzun süredir bu sektörde görev alıyorlar. Şimdi projelerini blockchain teknolojisi ile birleştirerek daha da güçlendirmek istiyorlar. Hepimizin yakından bildiği gibi dijitalleşen dünyada bir dosya veya döküman üzerinde oynama yapmak çok kolay hale geldi. Bazı kötü niyetli kişiler bu dökümanlar üzerinde sahtecilik yaparak istedikleri sonuca ulaşabiliyorlar. V-ID bu sahtekarlık tarzı yaklaşımları engelleyerek belgeleri daha korunaklı hale getirmeyi planlıyor.

Videoyu izlediğinizde bahsedilen sahtekarlıkları daha iyi anlayacaksınız;

Belgelerle ilgili dolandırıcılık, dünya çapında çok yaygın başvurulan bir yöntemdir. Herkes bu konuda hassas olmasına rağmen bu alanda sahtekarlık söz konusu olabilir, ki bu elbette istenen bir durum değildir. V-ID, bu tip sahtekarlıklarla ilgili problemleri önlemek için blok zincirden faydalanarak yeni bir çözüm sunmak ister. Böyle bir çözümle, bu çözümü genel olarak kuruluşlarda kullanmak mümkün olacak, bu da belgelerin değiştirilmesini veya üzerinde oynanmasını önlemeye yardımcı olacak. Bu makalede, V-ID, blockchain odaklı doğrulama için sunulmuş blockchain tabanlı çözüm hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz.

Sunulacak hizmet, herhangi bir yayıncının herhangi bir dijital dosyası için doğrulama ve doğrulamayı etkinleştiren genel ve güvenilir ilkeleri kullanır. Bu, blockchain'in değişmez ve şeffaf yapısı sayesinde daha kolay ve mümkündür. Şu anda V-ID kullanan ilk şirketler arasında Airbus Defense & Space, Avrupa araştırma enstitüsü ESHRE ve fiber optik tedarikçisi Vitrumnet bulunmaktadır.

1.jpg

Her fikir bir kıvılcımdır. V-ID fikrinin arkasındaki proje ekibinin zaten bu alanda çok fazla tecrübesi var ve bu tecrübeyle bu projeyi doğru yönde ilerlemeyi umuyorlar. V-ID'nin kendisini dosya sertifikaları ve dijital imzalar için olası bir alternatif olarak tanımlıyor. Bugün pek çok çevrimiçi uygulama olacağından, bunun güvenli ve sorumlu bir şekilde yapılması önemlidir. V-ID, sağlık, teknoloji ve eğitim gibi günlük hayatı etkileyen çeşitli sektörlerde yararlı olabilir. Projenin bir diğer önemli avantajı, bu sektörlerde belirli müşterilere daha önce zaten hizmet etmiş olmalarıdır.

Deneyimli V-ID ekibi, uzun zamanlardan beri bu fikri geliştiriyor. V-ID platformunun geliştirilmesini hızlandırmak ve pazar araştırması ve pazarlamasını kolaylaştırmak için herkesin katılabileceği bir Token Satışı ile finansman sağlanacaktır. Önümüzdeki dönemde yol haritasına göre, madeni paraların yatırıma açılma zamanı geldi. Bu satış iki aşamada, yani satış öncesi ve VIDT sikkelerinin düzenli satışı olarak gerçekleşecektir. Bir tokenin fiyatı 0,20 dolar ve maksimum bonus oranı yüzde 35'tir. Ne kadar erken alırsan, o kadar çok bonus alabilirsin. Proje için hedeflenen minimum yatırım miktarı 1 milyon dolardır. Ancak büyük hedef 8 milyon dolar ve Aralık ayı ortasına kadar token almak mümkün olacaktır.

V-ID için potansiyel pazar neredeyse sınırsızdır ve hızla büyümeye devam ediyor. Dünya çapında dijitalleşme, kağıt dosya dolandırıcılığının giderek dijital dosya sahtekarlığına geçmesini hızlandırıyor. Doğrulama servisi hala yeni ve benzersiz bu sebeple gelişime açık. Şu ana kadarki süreçte, önemli bir pazar payı kazanmış bir organizasyon bulunmamaktadır buda projenin gelişimi için önünü açıyor.

V-ID, en basit, en ölçeklenebilir ve en genel olarak uygulanabilir çözümü sağlayarak müşterilerine hizmet sunar. V-ID servis yaklaşımı piyasa ya da uygulamaya özel değildir herkes için geneldir. Bu nedenle ölçeklendirmek ve böylece fiili standart haline gelmek için çok büyük bir potansiyele sahiptir.

15 Eylül 2018 tarihinden başlamak üzere planlanan halka açık Token Satış Etkinliği aşağıdaki özelliklere sahiptir:
*Satış öncesi başlangıç ​​tarihi: 15 Eyl 2018
*Halka açık başlangıç ​​tarihi: 15 Eki 2018
*Token Satış bitiş tarihi 15 Ara 2018
*Maksimum VIDT jetonları 100.000.000
*ID VIDT token satış fiyatı $ 0.20
*Temel Hedef: 1.000.000 $
*Büyük Hedef: 8,000,000 dolar

Diğer bilgiler
Web sitesi: https://token.v-id.org/
Teknik İnceleme: https://token.v-id.org/page/v-id-business-white-paper.php
Telegram: https://t.me/vidtoken
Twitter: https://twitter.com/v_id_blockchain
Facebook: https://www.facebook.com/vidtoken/
ANN-Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4918204

Yazar: Bthd
Eth: 0x7366026ecFd065D53D0fdb74cA05434F8F0abbF6
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1836948

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!