KRİPTO DÜNYA STANDARTLARINI YÜKSELTECEK DEVRİMSEL PLARFORM: IRONX

in #ico3 years ago

Teknoloji sayesinde her geçen gün yaşamımıza yenilikler üzerine yenilikler girmekte, teknojinin getirdiği devrimsel gelişmeler sayesinde dijital dünyada, finans sektörü ve iş piyasalarında inanılmaz ilerlemelerd her endüstri ve sektörde gözlemlenmektedir. Bütün bunlara ek olarak iletişim ve ulaşım imkânlarının gelşimine paralel dünyamız küreselleşmenin de varlığını hissettirmesi ile bankacılık ve finansal iş ve işlemlerde dünyanın her köşesinden insanlara hizmet vermeye devam etmektedir. Bu gelişmeler ışığında ortaya çıkan blok zinciri teknolojisi ile birlikte karşımıza çıkan kripto paralar sayesinde yatırım ve bankacılık sistemine bakış açımızda da değişmiştir. Her geçen gün çok yeni bir yaklaşım veya gelişme kripto para dünyasına katılmaktadır. Bazen blok zinciri teknolojisindeki güncellemeler kripto dünyaya katkı sağlarken bazen de bu yenilikler sayesinde verimlilik ve güvenlik arttıran yaklaşımlar hayatımıza girmektedir. Bütün bunlarla birlikte hala kripto para dünyasında istenen gelişmelerin hayata geçmesi bir hayli vakit alacaktır. Çünkü insanların hala kripto paralara güven duymaması, piyasanın çok kırılgan olması, kripto para platformlarının kullanışlı olmaması ve bir hayli teknolojik birikim gerektirmesi, bir çok insanın kripto dünyaya girişini engellemektedir. Burada devrimsel bir platforma duyulan ihtiyaç her zamankinden fazla olmuştur.

İşte bu süreçte dünya standartlarında bir kripto değişimi oluşturmak için IronFX'in geleneksel ticaretinde en iyilerini, kripto EmurgoHK'da en iyilerini birleşmiş ve karşımıza devrimsel bir platform olarak çıkmıştır. Kısaca likidite ile birlikte IRX sahipleri çok sayıda avantaj ve geleneksel hesapları IronX platformuna geçirme imkanı da bulabileceklerdir. Ek olarak, IronX Exchange, çevrimiçi ticarette küresel liderlerden biri olan BlockFX Grubu ile blok zincirleme teknolojisinde küresel liderlerden biri olan IronFX Group ve merkezi olmayan blok zinciri Cardano'nun yaratıcısı ve çok başarılı ADA Coin'in ortak girişimi olarak kurulmuştur. Kısaca IronFX Grubu ve EmurgoHK Grubunun bir araya getirdiği bu oluşum hem hizmet odaklı hem de değişim olarak faaliyet gösterecek bir kripto alışverişini oluşturmak amacıyla güçlerini birleştireceklerdir. Bahse konu IronFX, küresel bir çok düzenlenmiş döviz alım satım sağlayıcısı olmanın yanı sıra, EmurgoHK ise farklı blok zinciri projelerini hızlandıran ve Cardano Blok zincirini ortaya çıkarak bir Hong Kong şirketi olma özelliğini bünyesinde taşımaktadır.

Bu yeni devrimsel platform, IronX Borsası olarak bilinmekle beraber, gerçek para ve kripto para birimleri yoluyla finansman sağlayacak düzenlenmiş bir şirket olarak faaliyet gösterecektir. Her iki firma da, EmurgoHK'nın blok zinciri deneyimini ve IronFX'in mevcut düzenleyici ve operasyonel uygulamaları ile birlikte önümüzdeki süreçleri ve çözümleri ile birleştirecektir. Ek olarak, risk yönetimi, arka ofis, hesap yönetimi, ödeme ve bankacılık çözümlerini de beraberinde sunacaktır.

Bu platformun avantajlarından en önemlisi, pozisyonların kripto para birimi alım satım işleminden geleneksel çevrimiçi alım satım işlemine geçmesini kolaylaştırmaktır. Ek olarak, müşterilerin kripto hesaplarını ve dijital varlıklarını taşımak için pozisyonlarını kullanması veya pozisyonlarını IronFX platformuna kısmen taşıması da mümkündür.

IronX Exchange ile ilgili özet bilgilere de bakacak olursak;

 • Estonya FIU'su tarafından tam düzenleme lisansına sahiptir.
 • Güvenlidir. Çünkü akıllı sözleşmeler güvenliği, liderler tarafından blok zinciri güvenliği, Hosho ve Hacken'de denetlenmiştir.
 • Gerçek para ve kripto cüzdan fonu seçenekleri mevcut olacaktır.
 • Farklı dillerde 7 gün 24 saat destek verecek ilk değişim olma özelliği taşımaktadır.
 • Borsanın tüccarların alıştıkları hizmetleri sunmalarını ve bunları kripto para birimi piyasasında işlem yapmanın yararlarıyla birleştirmeleri sağlanabilecektir.
 

IronX Exchange ICO ve Token Bilgileri

Bu süreçte bu yaklaşım, 'yalnızca davetle' özel bir token satışı başlatmıştır. Amaç IRX tokenlarını başlatmak ve toplanan parayı platformu daha da geliştirmek için kullanmaktır. IRX token sahipleri , farklı avantajlara sahip olacak, örneğin ek hizmetler ve teşvikler talep edebilecekler. Şu an itibari ile 26 Milyon dolardan fazla yatırım alması projenin geleceği ile ilgili çok olumlu sinyaller vermektedir.

 • Token Adı: IRX
 • Fiyatı: 1 IRX = 0.42 USD
 • Platformu: Ethereum
 • Kabul Para Birimi: ETH, BTC, Fiat
 • Minimum Yatırım Miktarı: 100 USD
 • Soft Cap: 18000000 USD
 • Hard Cap: 50000000 USD
 • Ülkesi: Estonya
Yol Haritası

Takım

 

Referanslar

https://ironx.io/

https://ironx.io/IronX_WP_Version_1.2.pdf

https://t.me/IronX_Official

https://www.facebook.com/IronXExchange/

https://twitter.com/IronXExchange

https://www.linkedin.com/company/ironx-exchange/

https://www.youtube.com/channel/UCEo_JHbwqQWXRVfpqxcBZAQ

https://www.instagram.com/ironx_exchange/

Coin Marketplace

STEEM 0.32
TRX 0.06
JST 0.042
BTC 37743.15
ETH 2541.04
USDT 1.00
SBD 4.17