🏜 Najlepsze posty tagu 🇵🇱 #pl-travelfeed - Tydzień 68 - WYNIKI steemCreated with Sketch.

in PL-TravelFeed7 months ago

68.jpg

Przypominam zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 50% "zarobków" tego postu, dwa wyróżnione posty otrzymują po 15 %, natomiast 20% zarobków trafia do glosujących w tym konkursie.

W ostatnim głosowaniu o tytuł najlepszego postu tygodnia walczyło czterech autorów z pięcioma postami. Dziękuje wszystkim głosującym (@ptaku, @gracki-bazar-ewy, @peter.goki, @katiefreespirit, @markoslaw, @rafalforeigner i @lesiopm), to Waszymi głosami został wybrany najlepszy post tygodnia tagu #pl-travelfeed oraz dwa wyróżnione posty. Żeby zachęcić większą liczbę użytkowników do głosowania Wasz wysiłek będzie również wynagradzany, 20% zarobku tego posta zostanie rozdzielone pomiędzy głosujących. Myślę, że ta zmiana powinna się wszystkim spodobać. W związku z ograniczeniem liczby beneficjentów tylko pierwszych pięciu głosujących otrzyma po 5% zarobionych środków z tego postu.

Podróżniczy post tygodnia!

@katiefreespirit

Magiczny las bambusowy w Arashiyama (Kioto) w Japonii


Charakterystyczny szelest, który tworzą kołyszące się od wiatru bambusowe drzewa został wpisany przez Japońskie Ministerstwo Środowiska na listę stu dźwięków Japonii. Gdy spogląda się na liczne silne, wysokie pale w gaju w Arashiyamie można doświadczyć niesamowitego zachwytu. I relaksu... bo zieleń, która otacza nas z każdej strony działa uspokajająco na układ nerwowy. Las bambusowy zobaczyłam po raz pierwszy wiele lat temu w jakimś chińskim filmie. Byłam pod wrażeniem podłużnych pni z których wyrastały długie, zielone liście. Bambus ma też mocną symbolikę - jest oznaką długowieczności i wytrzymałości.

Posty wyróżnione!

@ptaku

"Walk" to the Skalite mountain


Jest poranek. Mimo,że słońce ładnie świeci, to w cieniu drzew czuć jeszcze surowe chłodne powietrze. Na szczęście szybko mijam cień, i w pełnym słońcu docieram do pierwszego skrzyżowania dróg. Drogę odchodzącą w lewo znam dość dobrze. Tą po prawej szedłem w zeszłym roku. Dotarłem nią do skoczni narciarskiej. Została mi więc jedna droga - na wprost.

@rafalforeigner

Archikatedra Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Edynburgu


Podczas jednego z moich spacerów postanowiłem wejść do kościoła który jest umieszczony w samym centrum Edynburga, mijam go zawsze ale tym razem wszedłem do środka. Wnętrze zachwyciło mnie do tego stopnia że postanowiłem zrobić kila zdjęć i poszukać czegoś o nim w Wikipedii. A o to co znalazłem...

Poniżej wyniki głosowania:

1@katiefreespirit - Magiczny las bambusowy w Arashiyama (Kioto) w Japonii15=3=18
2@ptaku - "Walk" to the Skalite mountain13+3=16
3@rafalforeigner - Archikatedra Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Edynburgu8+3=11
4@katiefreespirit - Kushikatsu - jedno z moich największych kulinarnych odkryć podczas podróży do Japonii4=4
5@rafalforeigner - Walk to the docks3=3

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów. Wszystkie posty spełniające zasady tagu są zgłaszane do upvotu od @travelfeed.

Przypominam, że posty w tagu #pl-travelfeed powinny spełniać pewne zasady, podstawowa zasada to treść posta minimum 250 słów. Posty, które nie spełniają tej zasady są wspierane i promowane przez @pl-travelfeed, ale nie mogę ich zgłaszać do kuracji @travelfeed, więc ich autorzy nie korzystają w pełni z dobrodziejstwa tagu #pl-travelfeed, dotyczy to również filmów jeżeli ich opis jest zbyt skromny.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed.
  2. Dołącz do naszej społeczności PL-TravelFeed
  3. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
  4. Używaj tagu #pl-travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.
  5. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instragram. Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.
  6. Głosuj, proszę, na witnessa @travelfeed !!!

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Przypominam, że można teraz głosować na @travelfeed jako witnessa oraz pobrać aplikację Travelfeed na Androida z Google Play Store

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie ponad 1000 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!


Coin Marketplace

STEEM 0.15
TRX 0.03
JST 0.024
BTC 13093.57
ETH 386.34
USDT 1.00
SBD 0.98