The Diary Game Better Life 16 Kasım | Nasılsınız ?

in Steemit-Türkiye ☪2 months ago (edited)

Bizde durumlar aynı 😔 sabah hava cihaziyla uyandık. Gece kötüleşmemesi için uyumadım. Kahvaltı hazırladım. Biraz işlerim vardı. Çamaşır bulaşık vs.. hiçbir iş bitmiyor. yetişmekte zorlanıyorum.

IMG_20211116_135922.jpg

Daha sonra eczaneye gittim. Bu hava cihazı için ventolin gerekiyordu. 3 saatde bir verdiğim için hemen bitti. çocuklara bu havayı verirken çok üzülüyorum. Acaba suç bende mi diye. Ama doğduğu günden beri sıkıntıları vardı. Birde burnunda geniz eti varmış sanırım o da tetikliyor. kaç gündür düzenli hava vermekten 2 saatlik uykularla duruyorum. Birde bilgisayarı açmak zorunda olduğum için işler daha çok karışıyor. kendime ne zaman vakit ayırdım diye soruyorum. Hayatım burdaki diary game yazılarımdan ibaret değil. Çok daha yoğun ve telaşlı. Telefonu elime keyif için bile alamıyorum.Çocukları ihmal ettiğim gibi bu durumda olduğunu düşünmek istemiyorum.

IMG_20211115_170922.jpg

Eve geldim. Biraz çocuklarla ilgilendim oyun oynadık. oyun çocukların zekasını geliştirdiğine eminim. bazen beni taklit ettikleri için daha çok hoşuma giidiyor :) . oyunu bırakmak istedim. Ağladılar ama buna mecburdum. sonra Steemite giriş yaptım bazı ayarlamalar yaptım. kafam çorba oluyor resmen. tablolardan tabloya geçmekten. 2 saatin ardından mutfağa girdim. Çocuklara çorba yaptım. Sonra bı soda içtim.

Aksam oldu ve tekrar steemite girdim. Görevleri yapmaya devam 👍

Sort:  
 2 months ago 

Çok geçmiş olsun kuzum benim biran ince sifasini bulsun inşallah

 2 months ago 

Cok gecmis olsun

 2 months ago 

Geçmiş olsun. En kısa zamanda ufaklık kendini toparlar insallah.. 🤲

 2 months ago 

Geçmiş olsun..

 2 months ago 

Geçmiş olsun 🙏🏻

 2 months ago 

Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşir 🙏🏻

Coin Marketplace

STEEM 0.37
TRX 0.07
JST 0.048
BTC 40672.82
ETH 3000.91
USDT 1.00
SBD 4.61