Diary game better life/Güzel bir haftasonu #club100

in Steemit Türkiye2 years ago

Herkese merhaba steemit Türkiye ailesi nasılsınız bizde günler çok çok hızlı bir pazardan öbür pazara koşturmaca eşim hep çalışıyor bende evin herşeyine koşturuyorum alışveriş çocukların okulu yemek temizlik ayrıyeten kendimde ders çalışıyorum o yüzden günler oldukça yoğun ve hızlı geçiyor. Bu haftasonu kızımız kahvaltıya gitmek isteyerek güne başladı😂 ağlamalar sızlanmalar dışarı çıkarımlar eşliğinde kahvaltıya gitmeye karar verildi. 😂 İstanbul’u henüz pek bilmiyoruz eşimin iş yoğunluğundan dolayı gezme fırsatı bulamadık pek. Evden çıktık ama ne yapacağımızı nereye gideceğimizi bilmiyoruz😂 otoparkta sevdiğimiz bir komşumuzla karşılaştık selamlaştık Hasbihal ettik ve kahvaltıya davet ettik onlarda çok sevindi ve kabul ettiler birlikte viaport marinaya gittik. İlk kez gidiyorduk ve çok beğendim. Deniz kenarında açık bir avm yapmışlar. Çokta güzel kafeler var. Birine gidip oturduk.

D77C97CC-E791-4B0C-93E4-808B8B539F4B.jpeg

Kahvaltısı oldukça güzeldi. Birden fazla sıcak getiren mekanları hep sevmişimdir 🤭 sucuktan,pişiye kızartmadan tosta kadar birçok şey vardı elhamdulillah bu güzellikleri nasip ediyor rabbim. Çocuklarda çok sevdiler. Kahvaltılarını yaptılar. Dışarı çıktık. Komşumuzun küçük kızımla yaşıt oğlu var çok güzel oyun oynuyorlar. Onlarla gitmek benim için güzel oldu çünkü güzel zaman geçirdiler. İki kardeş olmalarına rağmen başkası olmadığında birlikte çok iyi zaman geçiremiyorlar ne yazıkki. Dışarda mis gibi havanın tadını çıkardık. Çok kalabalıkta değildi fotoğraflar çektik bolca çocukların.
480947DF-EEE5-4D95-8D90-98DD32062EB6.png

F8BD5EAF-9144-42D8-9E34-E5F5D5B46E27.png
Açık havada kahvelerimizi
de içtik. Sonra komşumuzla ayrıldık. Onlar Gebze’ye ailelerini ziyarete gittiler. Bizde orda ki oyun alanında biraz daha zaman geçirdik. Çocuklar sıcak havayı görünce dondurma istediler dondurmada yedirip eve döndük. Onlar da bizde bir hayli yorulmuştuk. Banyo giyinme Faslı sonrası çocukların en sevdiği annelerin en kolay yaptığı yemek olan makarnayla günü taçlandırdık 😂 çocuklar biraz dinlenip tv izledi bende çamaşır ve okul hazırlığı yaptım. Bizim için güzel bir gün oldu şimdiden okuyan dostlara teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim ☺️

Sort:  
 2 years ago 

Bu karşılaşma güzel olmuş. Minikleri öp benim için 😘

 2 years ago 

Evet güzel oldu öptüm onlarda sizi öpüyorlar 😍

kaliteli.png

Günün kaliteli gönderisi seçildiniz. Steemit-Türkiye Topluluğunda aktif olmaya devam edin.

Steemit Türkiye Team

 2 years ago 

Böyle gezmeler en çok çocuklara yariyor👍 masallah onlara 😊

 2 years ago 

Aynen çok mutlu oluyorlar rabbim hepsini korusun 😊

 2 years ago 

Komşunuzla karşılaşmanız çok güzel olmuş Harika vakit geçirmişsiniz. 🤗

 2 years ago 

Evet çok güzel oldu teşekkür ederim 🤩

sıcak havaların tadını çıkarmak lazım :) işte eşler yorulduğu gibi evde de anneler daha çok yoruluyor :) allah kolaylık versin diyelim.

 2 years ago 

Teşekkürler sağlık ve huzur olsun gerisi halloluyor bir şekilde 😊

Güzel bir gün olmuş. Bende çok severim dışarıda dostlarımla kahvaltı yapmayı. Ara sıra yaparız insana gerçekten çok iyi geliyor. Heleki annelere 😊

 2 years ago 

Evet insan biraz nefes alıyor 😍

güzel bir gün olmuş

 2 years ago 

Evet :)

 2 years ago 

Güzel ve yoğun bir gün olmuş. Keyifli vakitler

 2 years ago 

Çok teşekkür ederim ☺️

İyi eğlenceler :)

 2 years ago 

Teşekkürler :)

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.09
JST 0.025
BTC 27057.04
ETH 1656.60
USDT 1.00
SBD 2.22