Огляд серіалу "Обмани мене"

in Ukraine on Steem2 months ago

Всім привіт!
Сьогодні вирішив змінити тематику і поговорити про серіал "Обмани мене" (оригінальна назва "Lie to Me") розповідає про доктора Кела Лайтмана, який спеціалізується на розпізнаванні брехні. Він та його команда використовують свої унікальні навички для аналізу міміки, жестів та мови, щоб виявити обман. Лайтман консультує ФБР, уряд США та інші організації, допомагаючи розкрити злочини та вирішити складні ситуації.

Цікавий серіал саме тим, що розповідається про методи діагностики "брехні" та швидкого аналізу! Особисто мені перегляд кожної серії є дуже пізнавальним та цікавим !
картинка!.png

Доктор Лайтман, у виконанні Тіма Рота, є генієм у своїй галузі, але його методи часто викликають суперечки. Команда Лайтмана, до якої входять персонажі у виконанні Келлі Вільямс, Моніки Реймунд та інших, також має свої внутрішні конфлікти та особисті проблеми, які додають глибини до сюжету. Самі історії мають інколи по декілька сюжетних ліній. Як на мене самою яскравою є взаємовідносини Кела Лайтмана з його донькою, яка також великий маніпулятор )))

Серіал вийшов у 2009-2011 роках і складається з трьох сезонів. Він поєднує елементи драми, детективу та трилера, залучаючи глядачів до захопливого світу психології та криміналістики​ (Filmoteka)​​ (Eneyida TV)​.

_3d00b6e6-3254-4a1a-ba94-66dbad440a53.jpg

Згенеровано за допомогою АІ

Мене зацікавила сама методика, котра полягає у тому, що верифікатор практично відразу оцінює слова «підозрюваного», реагуючи ніби це правда чи брехня. Для себе я виділив чотири можливих варіантів реакції експерта на висловлювання «підозрюваного» (так сказати протоколів поведінки):

Віра брехні.
якщо верифікатор каже, що повірив, а це була брехня, то спостерігається емоція зневаги чи її аналоги (можливі елементи огиди). Брехун на несвідомому рівні, ніби каже собі: «Я переграв експерта».

Віра правді.
якщо сказане була правдою, то у непричетної людини у відповідь на ці слова виникає легка реакція задоволення та/або легкої радості, людина видихає з полегшенням.

Невіра брехні.
Це викликає емоцію страху (можливо лише мікровираз), завмирання однієї позі, нейтралізацію всіх невербальних дій. Можливо прояв фальшивого подиву, який триває більше секунди, проявляється невчасно і згодом переходить у стан тривоги, що виявляється на обличчі виразом страху.

Невіра правді
Як правило, спочатку проявляється подив, який переростає в обурення, гнів. Емоція подиву найкоротша, вона триває значно менше секунди, потім слідує вираження неприйняття ситуації, яке може виражатися в гніві, спрямованому на людину, яка звинувачує. Підборіддя підняте вгору, людина дивиться на опонента як би зверхньо. Є безліч проявів, що демонструють заперечення (доречі про них рекомендую почитати в Аллана Піза.)

f223334-teorija-lzhi-iz-2014_original.jpg
https://filmix.fm/series/drama/6614-teorija-lzhi-iz-2014.html

Sort:  

image.png
CONGRATULATIONS!!
This post has been upvoted - Steem's Angels with @steemcurator09/ Curated by: @weisser-rabe

 2 months ago 

Thank you very much for your support!

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.15
JST 0.030
BTC 65317.17
ETH 2646.03
USDT 1.00
SBD 2.86