THE DIARY GAME: 01 серпня 2022р. Кожний день новий і нові справи. Життя триває.

in Steemit Ukraine2 months ago

Привіт усім.

Ну що ж, життя триває. Продовжуємо жити життя.

Сьогодні була гроза. Гриміло так, що всі полякалися. Поки я зрозуміла що то грім з грозою іде, злякатися вспіла. Не можу залишити малого, він ще спав. Думаю, як прокинеться, а мене нема, але я вже не відходила від нього поки не прокинувся. Заспокійливі кінчилися, треба іди в аптеку.

image.png

Усі зараз сміються про кабачки. На сніданок кабачки, на обід кабачки, та й на вечерю кабачки. А в мене не так. В мене їх так мало виросло на дачі, що радію кожному кущику, що приносить плоди)).
І так страва найулюбленіша на цей час це кабачки з омлетом. Всім сподобалось , так і закріпився цей рецепт в нашій родині. Тепер , як що не знаєте що приготувати, можна зробити цю страву)).

image.png

Ще робила вдома бюргери. Не розумію, це той же бутерброд, а його так люблять)). Там салат, огірки, котлета, помідори і різноманітні соуси. Все. А як що подобаються то нехай їдять.

image.png

Коли купляла котам рибу, купила і собі. Нажарила мойви, зробила салатику і теж гарна вечеря)).

image.png

А потім ходила по крамницям заглядала на полки, дивилася ціни, тощо. Все як завжди, ціни поки що не змінилися. Очікуємо підвищення.

image.png

image.png

image.png

image.png

До мене приходили гості мої друзі. Сиділи довго розмовляли про теперішній час. У кого мала заболіла,у кого свято було. Про війну не хотіли розмовляти. Говорили про подарунки, що придбати для 16ти річній дівчинки. Хочуть щоб залишилась пам’ять. Я пропонувала купити золоте колечко. Чому так сказала, тому що своїй племінниці теж дарувала, тільки на 18 років. Вона потім хизувалась ним в інстаграмі)). Мовляв що то тітка подарувала. Хоча ми всією родиною її вітали. Я тільки купила і передала подарунок.

Своєму сину ми зробили платіжну банковську картку. Тепер можна просто перекидати на подарунки гроші, можна не приходити)). Смішно)).

Я люблю як до мене ходять гості, ті ж сусіди. То корона вірус не позволяв ходити, якось боялися… А потім війна.

Поки все, далі буде.

Sort:  

Кабачки дуже смачна штука!)
Бургери вийшли хоч в ресторані подавай! :)

 2 months ago 

Бургер да, салат прикрашає))

Кабачки - супер! А мойву я вже 100 років не їла!)))

 2 months ago 

мойву я купувала в АТБ заморожену)

Congratulations! This post has been upvoted through steemcurator08

Curated by @deepak94

SteemCor07 - Lifestyle Curation Team

 2 months ago 

Wow thanks))

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.026
BTC 19859.99
ETH 1369.96
USDT 1.00
SBD 2.49