Sort:  

Metin2'de gün geçtikçe geliştirilen yeni sistemler arasında bulunan otomatik avlanma sistemi oyunculara yeni sunulmuş ve oldukça beğenilen bir sistemdir.

Metin2 Hileleri Son 10 yılın favori oyunları arasında gösterilen Metin2, kendisine alternatif birçok oyun piyasaya sürülse de halen popülaritesini koruyor. Devam ...

Metin2 yeni server destan açıldı

Metin2 Gameforge tarafından 22 Haziran 2018 tarihinde açılan yeni server destan sizlerle. Çoğu kişi ve loncaların’da beklediği o an gerçekleşti ve yeni server açıldı yaz ortasında açılan bu server bekleyenleri tarafından akına uğradı. açıldığı ve ertesi gün online sayıları arttı , metin2 piyasasını alt üst eden yeni server destan diğer serverlarda yang fiyatının düşmesine ve destanda artmasına sebep oldu. Oyuncular diğer serverları bırakıp bu son serverda oynamaya başladı bile.

Sizde yerinizi alıp başlayabilirsiniz fakat An itibariyle server 1. olan PROWLERs nickli oyuncudur kendisi 107 level’dir ve savaşçı karakterini tercih etmiş ve durmadan level kasmaktadır. Yeni serverin en yüksek leveli ünvanına sahiptir. Ninjaların 1.si ise Frankly71 Nickli oyuncudur , 92 level’dir. Ve Yine güçlü bir karakter ile devam ediyoruz , Poseidon isimli oyuncu Destan Sura 1. leveli ise 98 dir. Lycan 1. XLord 102 level ve Şaman 1.si 94 level ile YuukiAsunA isimli oyuncular şeklinde bu yeni server destan sıralamasında yer almıştır.
Destan piyasası

Mevcut haliyle sıralamalar bu şekildedir , Şu an bile kasmaya devam eden anlık oyuncu sayısı yüksektir. Onun dışında piyasaya gelirsek ejderha taşı parçası 10 K gibi bir fiyat gösterirken Değerli taş parçası 100k civarıdır. Tabi ki bu piyasa değişime uğrayacak zamanla şimdilik bayağı bir zorluk çekebilirsiniz. Slotlar da yer bulmak gerçekten bir sorun server’in en eğlenceli anları bu zamanlar fakat görev ve slot konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Bir bilgisayarda açılan 4+ okcular ile slot savaşları devam ediyordur tahminimce.
Metin2 Destan Event Takvimi

Coin Marketplace

STEEM 0.29
TRX 0.07
JST 0.042
BTC 29824.02
ETH 2029.74
USDT 1.00
SBD 2.58