Oczyszczanie Wodorowe Hydroimpact Plus SkinRex w Studio NOA Gniezno

in gniezno •  last year  (edited)

IMG_4564 (3).JPG

Najnowszy model aparatury #Hydroimpact trafił do Gniezna. #OczyszczanieWodorowe innowacyjnie wprowadziła Pani Karolina Ignasiak-Hołoga w swoim gabinecie Studio NOA przy ulicy Czarnieckiego 1E.

http://www.studionoa.pl

Jesteśmy niezwykle dumni, że gabinet o tak ogromnym doświadczeniu w kosmetologii, w pracy z cerą i skórą twarzy, doceniła możliwości technologii wodorowej. Jesteśmy przekonani, że aparatura trafiła w naprawdę odpowiednie ręce, które zadbają o zdrowie cery kobiet w Gnieźnie i okolicach.

IMG_4592 (3).JPG

🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿

Oczyszczanie wodorowe działa pęcherzykami wodoru jak ultraprecyzyjny peeling, pozwala usunąć najdrobniejsze zanieczyszczenia z wszelkich zagłębień skóry, oczyścić pory skóry i pozbyć się martwego naskórka. Dodatkową zaletą jest niwelowanie wolnych rodników w skórze na poziomie komórkowym, co przekłada się na przywrócenie skórze jej naturalnego zdrowia, poprawę nawodnienia, leczenie stanów zapalnych i przywrócenie jędrności i dobrego wyglądu.

http://www.hydroimpact.pl

#Gniezno #Hydroimpact #kosmetologia #kobieta #zdrowie #cera #oczyszczanietwarzy #AntiAgeing #SlowBeauty #NOA #NOAStudio #KarolinaIgnasiak #kosmetologia #SkinRex #GancMed #KonradGancarczyk #HydroimpactPOWER

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.facebook.com/PigmentologiaPMU/

·

That's also my content and my apparatus.