ethereum nedir ? icolar neden ethereum blockchain kullanır ) bitcoin nedir ? bitcoin ethereum farkı ?

in ethereumnedir •  5 months ago


ethereum ethereum nedir bu ethereum ? ıco projeleri neden çoğunlukla ethereum blockchaini kullanıyor ?

öncelikle ico inceleme ve yatırımı icin sahane faydalı bir grup var. katılın derim.

https://t.me/ico_turkiye_pool

ethereum, herhangi bir merkezi olmayan uygulamanın programlama kodunu çalıştırmaya odaklanan dağıtılmış bir genel blokchainağıdır. daha basit olarak, dünya genelinde manipüle edilemeyen veya değiştirilemeyen bilgileri paylaşmak için bir platformdur.

bitcoin'den farkı ne diye sorarsanız.
bitcoin, tüm dünyada bilgisayarlardaki işlem verilerini doğrulamak, depolamak ve çoğaltmak için halka açık, izinsiz, dağıtılmış bir defter sistemi oluşturarak blokchain devriminde öncü olmuştur. ethereum, bu kavramları bilgisayar kodu için aynı blockchain yeteneğini kullanarak genişletir. bitcoin, eşdüzeyli bir elektronik nakit sistemi olan özel bir blokchain teknolojisi uygulaması sunarken, ethereum kodların global bir hesaplama ağı olarak çalıştırılmasına izin verir. bu kavram, oylama, küresel tedarik zincirleri, tıbbi kayıtlar, finansal sistem gibi çok çeşitli potansiyel uygulamalara sahiptir - fırsatlar sınırsızdır.

ethereum blockchain altyapısını kullanarak bir çok ico projeleri çıkmaktadır. hatta icoların % 90'ı ethereum blockchain altyapısını kullanıyor diyebiliriz.

ico projeleri inceleme telegram grubu önerim : https://t.me/ico_turkiye_pool

ethereum bir ıco'yu yürütmek için gereken çeşitli durumların hızlı bir şekilde değiştirilmesini ve doğrulanmasını sağlayan bir program durumları ağacı saklamak için merkle patricia tree adlı karmaşık bir veri yapısı kullanır. sadece bir işlem defteri içeren ethereum blockchain’in çoklu program durumları, biriktirilen kaynak miktarını otomatik olarak hesaplayan, işlemleri doğrulayan ve onaylayan ve kalabalıklar tamamlandığında yeni tokenları dağıtan akıllı sözleşmelerin yürütülmesine izin verir.

ikincisi, ethereum turing-complete'dir, ancak bir program kodundaki talimatları işlemek için “gaz” ödemesi olarak bilinen bir şeyi kullanır. gas, ethereum blok zincirindeki programları yürütmek için insanların kendi cpu güçlerini sağlamaları için teşvikler sağlar. bir program gaz bittiğinde, iptal edilir. her icra sonunda sonlandırıldığı için bu, sonsuz döngüleri ve ıco'lara karşı dos saldırılarını önler. sonuç olarak, ıco'lar ethereum'da daha güvenlidir.

türkiye trico ıco inceleme telegram grubuna kesinlikle katılın..
https://t.me/ICO_Turkiye_POOL


▶️ DTube
▶️ IPFS
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
http://bitcoinkazanmasiteleriguncel.blogspot.com/