WealthMigrate - Gayrimenkul Sektörünün Yeni Yıldızı

in #ethereum3 years ago (edited)

Wealth Migrate - Gayrimenkul Sektörünün Yeni Yıldızı

22.png

Uzun zaman oldu, biraz ara vermiştim projeleri incelemeye. Bunun çeşitli sebepleri var, belki bir ara bahsederim. Bugün anlatacağım projeye yani Wealth Migrate'e dönelim. Gün geçmiyor ki gayrimenkul sektörü blokzincire taşınmasın. Daha önce sayısız benzer projeyi burada anlatmıştım. Bazıları iyi para topladı, ama gerçek anlamda elle tutulur bir ürün ortaya koyan henüz olmadı. Gayrimenkul sektörünün ne denli büyük olduğunu anlatmaya gerek bile yok. Trilyon dolarlık bir sektör haline dönüştü son yıllarda. Ülkemizde de özellikle son dönemde tüm ekonomi bunun üstüne kuruldu.

Kimileri emlak balonu oluştu diyorsa da henüz balon diye adlandırabileceğimiz döneme geldiğimizi sanmıyorum. Emlak sektörü gittikçe büyüyor. Kentsel dönüşüm ve hızla artan nüfus nedeniyle yeni ev ihtiyacı sürekli oluşuyor. Bu kadar büyük milyar dolarlık bir sektörün kripto para sektöründen ayrı hareket etmesi beklenemezdi haliyle.

Emlak sektörü bu kadar canlıyken kripto paralarla gayrimenkul sektörünü buluşturan yeni projeler çıkmaya devam ediyor. Wealth Migrate küresel bir gayrimenkul yatırım pazar alanı olarak yatırımcılara bin dolar gibi küçük rakamlarla bile yatırım yapabilecekleri bir alana doğrudan erişim sunuyor. Dünyada dönen paranın neredeyse yarısı emlak sektöründe ancak küçük yatırımcılar bu pazara erişemiyor. Çünkü emlak yatırımı yüksek sermaye gerektiren bir iş. Ancak bunun hisse şeklinde paylı olarak satıldığını düşünün. Elinizdeki en küçük birikimle bile ev sahibi olmadan eve yatırım yapabileceğiniz bir pazar ortaya çıkarılıyor.

Detaylı bilgi edinmek için websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz: https://wealthe.io
Teknik bilgi almak için whitepaper'ı buradan okuyabilirsiniz: https://wealthe.io/whitepaper.pdf

Çok fazla detaya girerek sizi sıkmak istemiyorum, zira tüm teknik bilgiler websitesinde ve whitepaperında bulunuyor. Burada bahsetmek istediğim şey emlak sektörünü kripto paralarla birleştiren projelerin ne kadar başarılı olma potansiyelleri bulunduğu. Geçmişte katıldığım birkaç emlak projesi gerçekten inanılmaz performans gösterdi. Şu anda kullanılabilir ürünleri olmayan projeler bile çok iyi paralar topladı ve yatırımcısını güldürdü. Bu proje de bunlardan biri olacak diye düşünüyorum.

Wealth Migrate sayesinde emlak sektörüne yatırım yapmak çok kolaylaşacak. Platforma üye olup teklifleri kontrol ediyorsunuz. Size uygun olan yatırım planını seçiyorsunuz. Bitcoin vb. kripto paralarla yatırımınızı yapabiliyorsunuz. Platformdan portföyünüzü yönetebiliyorsunuz. İşlemler aşağıdaki görselde gösterildiği kadar kolay gerçekten.

444.png

Token Satışı Hakkında

Wealth Migrate ERC-20 tabanlı bir Ethereum tokeni kullanarak akıllı kontrattan faydalanıyor. Tüm işlemler blokzincir teknolojisinde kayıt altında tutulabiliyor. Token sembolü WRE olacak. Toplam 600 milyon WRE tokeni olacak.
Token değerinin 10 cent olması planlanıyor. 30 milyon dolarlık bir cap konulmuş.
Token satışı 21 Mayıs'a kadar sürecek, tabi öncesinde 30 milyon dolar toplayarak hardcap yapmazsa.
Şu anda yatırım yaparsanız %10 bonus sizi bekliyor. Yatırımlar gelenekselleşen şekilde Ethereum ile yapılıyor.
Ön satıştaki yatırımcılar ve proje sahiplerinin tokenleri 6 ay boyunca kilitli kalacak. Böylece marketi kimse manipüle edemeyecek.

Şirketin CEO'su Scott Picken 18 yıldır küresel emlak sektöründe çalışan bir profesyonel, diğer kurucu Hennie Bezuidenhoudt ise 27 yıllık bir tecrübeye sahip. Ayrıca projenin geniş bir ekibi ve danışman kadrosu bulunuyor.

Youtube tanıtım vidyosunu buradan izleyebilirsiniz:

Projenin genel hatlarından bahsettim. Bonuslu fiyattan yatırım yapmak için siteye girmeniz yeterli. https://tge.wealthe.io bu sayfadan üyelik açıp yatırım yapabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarlarla yatırım yapın. Bol kazançlar dilerim.
Yazımın her hakkı saklıdır. Kopyalamaya çalışanlar hakkında her türlü yaptırım uygulanacaktır.

Bountyhive'a üye olmak için linke tıklayın: https://bountyhive.io/r/ingiltere
ingiltere

Sort:  

Merhaba @ingiltere,

Yazınız @trdaily tarafından otomatik olarak seçildi. Ve @trdaily curation trail'i takip eden
@emrebeyler hesabından da oy aldınız.

@trdaily curation trail'e bu adresten katılabilirsiniz.

Yine görüşmek üzere! :)

Sağolun.

bu projede ilginç işler olacak.

aventus mu ne vardi buna benzer emlak projesi
bir de sonradan scam olan bi proje vardi neydi adi, yakin zamanda cikmisti

Emlak projeleri artışta sanki :)