StealthCrypto - Neden Yatırım Yapıyorum? Kripto Telefon Geliyor!

in #ethereum3 years ago

StealthCrypto - Neden Yatırım Yapıyorum? Kripto Telefon Geliyor!

phone.png

StealthCrypto ekibi yeni nesil kripto telefon için kolları sıvadı. Bildiğiniz gibi son günlerde güvenli telefon konusunda firmalar bir yarış içerisinde. StealthCypto ekibi de bu yarışa dahil olarak Finney gibi rakiplerini geride bırakmanın peşinde. Güvenli kripto telefonlar 2018'in ikinci çeyreğinde piyasada olacak. Gelecek sandığınızdan da daha yakın.

Ben daha önce kripto telefon yapmayı vaat eden projelere yatırım yaptım ve pişman olmadım. Belki henüz elimize fiziksel olarak bu güvenli kripto telefonları alamadık ama çok yakında yaygın olarak kullanılacağına inancım tam. Kripto paralara nasıl erken girdiysem bu sektöre de erken yatırım yapıyorum ki fırsatları zamanında yakalayabileyim. Etrafımdaki birçok kişi nasıl bu kadar kısa sürede böyle bir yükseliş yaşadığımı soruyor. İşin sırrı doğru projelere doğru zamanda doğru riskleri alıp yatırım yapmakta yatıyor.

StealthCrypto'ya yatırım yapmamın asıl nedeni merkezsiz güvenli teknolojilerin geleceğin ürünleri olduğuna inanmam. Bunları aktif olarak kullanacağımız günler gelecek. Ön satıştan yatırım yaparak maliyetimi de düşürmüş oldum. 70 centten satılan tokenlerden alarak şimdiden yüzde otuz kâr marjını cebime koydum. Bu tip projelere ne kadar erken girerseniz o kadar kazançlı olursunuz.

StealthCrypto bu yılın ikinci çeyreğinden itibaren aktif olarak eşten eşe bulut depolama ağını kullanıma açacak. Ayrıca telefonlar da satışa çıkacak. Gelecek yıl aynı tarihlerdeyse Qubit borsasını açarak borsanın kendi coinini geliştirecekler. Ben daha çok telefona odaklandığım için StealthCrypto projesinin sunduğu diğer özelliklere bu yazıda çok fazla değinmedim. Ama siz whitepaper'dan tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Merkezsiz kuantum mesh ağı sayesinde gizliliğinizi üst düzeyde tutarak kriptolu telefonları kullanabilme fikri yatırımcıyı fazlasıyla cezbediyor. Sloganları piyasadaki en güvenli telefonu yarattık olan StealthCrypto'da bütün uygulamalar incelemeden geçerek onaylanıyor, bu sayede güvenli şekilde indirilebiliyor. Günümüzde en büyük sorunlardan biri olan gizliliğe getirdikleri çözüm merkezsiz Qubit blokzincirine dayanıyor. Kuantum mesh ağı geleneksel veri sağlayıcılarının aksine sizi dinlemiyor, gizliliğinize saygı duyuyor. Big brother artık sizi izleyemeyecek -kısmen- diyelim. 1984'ü yaşadığımız bu günlerde böyle projelere ne kadar ihtiyacımız olduğunu yeniden anlıyoruz.

Detaylı bilgi edinmek için websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz: https://www.stealthcrypto.io
Teknik bilgi almak için whitepaper'ı buradan okuyabilirsiniz: https://www.stealthcrypto.io/assets/images/pdf/whitepaper.pdf?pdf=Download-Whitepaper

Token Satışı Hakkında

StealthCrypto tokeninin tickerı QMN, bu kısaltma Quantum Mesh Network'ten geliyor.
Genel token fiyatı bir dolar olarak belirlenmiş. Toplam 100 milyon token basarak 100 milyon dolar toplamayı hedefliyorlar. Yatırım yapmak isteyenlerin minimum 500 dolar yatırması gerekiyor, daha aşağısına katılım yapamıyorlar. Eğer bu miktarı karşılayamacaksanız arkadaşlarınızla toplanıp ortak şekilde giriş yapabilirsiniz. Bu yöntemi kullanan birçok küçük yatırımcı tanıyorum. Sonuçta her projeye yüzlerce dolar bağlayacak gücü olmayan ama iyi projelere girmek isteyen birçok yatırımcı var. Ön satışta 10 milyondan fazla token satıldı bile. 18 Nisan'da ön satış bitiyor. Yatırım yapmak için önce https://qmn.stealthcrypto.io adresinden platforma üye olmanız gerekiyor.
Ön satışta indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ana satış ise 18 Nisan ile 18 Mayıs arasında olacak.

Tanıtım vidyosunu Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Firmanın neden Cebelitarık'ta kayıtlı olduğunu soranlar olabilir. Vergi meseleleri yüzünden birçok firma bu tarz ülkeleri tercih ediyor. Ekibin ayrıca Kuzey Amerika'da bir ofisi var. Sitelerindeki iletişim detaylarından onlara her zaman ulaşabilirsiniz. Telegram yine onlara ulaşmanın en kolay yolu olarak görünüyor.

Her zaman olduğu gibi kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarlarla yatırım yapın. Bol kazançlar dilerim.
Yazımın her hakkı saklıdır. Kopyalamaya çalışanlar hakkında her türlü yaptırım uygulanacaktır.

https://bountyhive.io/join/StealthCrypto
ingiltere

Sort:  

telefonları değiştirme vakti geldi desene :D

gümrükten sıkıntısız geçecek mi bunların telefonu?
ithalatçının anlaşması lazım yoksa biz satın alamayız.