You are viewing a single comment's thread from:

RE: Je lepší být bohatý nebo chudý?

in Česky!6 years ago

Tak za mě je lepší být bohatý a zdraví než chudý a nemocný :-) Ale vážně...všechno je to o lidech.Když budu za vodou a budu chtít pořád víc , tak to bude neustálá hoňka , stres , nemoci.Já být za vodou , tak si někde v přírodě pořídím ranč s koněma a nějakým tým zvířectvem , samo plno vymožeností k tomu a budu si užívat.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60108.64
ETH 1573.09
USDT 1.00
SBD 0.42