Sort:  

Przed zarezerwowaniem pobytu w dużym hotelu zajrzałam, jakie ma opinie w internecie. Najwięcej niskich ocen było powiązanych z ofertą all inclusive. Choć wszystkie informacje o restauracji realizującej posiłki w cenie pobytu (i pozostałych restauracjach i barze hotelowym), godzinach poszczególnych posiłków i pracy strefy all inclusive były dokładnie rozpisane, goście wyrażali niezadowolenie właśnie z tego, że ich zdaniem w all inclusive było "za mało".

Przykłady. Śniadania od 7:00 do 11:00. Negatywna ocena z takiego powodu, iż gość hotelowy uważa za skandal, że obsługa, gdy zbliża się godzina 11 już nie uzupełnia bufetu, a o 11 o zgrozo zaczyna porządkowanie bufetu i sali (obiad od 13:30).
Strefa all inclusive czynna do ... . Negatywne opinie, bo jak to do? Najwyraźniej oczekiwania były takie, że strefa all inclusive to coś 24 h.
All inclusive i tylko jedna restauracja? (Hotel posiada jeszcze dwie restauracje serwujące a la carte.) Negatywna opinia, bo all inclusive, a jeść (bez dodatkowych kosztów) można tylko w tej jednej. Gość uznał, że skoro w hotelu działają jeszcze jakieś rastauracje, to powinny one być niejako z obowiązku włączone do oferty AI.
Dodatkowo smaczki, że a to obsługa protestuje przeciwko zabieraniu talerzy z jedzeniem do pokoi, a to że w pokojach nie ma czajników (nie wiem, co to ma wspólnego z AI, ale gość w opinii tak właśnie napisał, że AI, a nie ma czajników w pokojach), a to że w strefie AI jest głośno i siedzą nietrzeźwi goście.

I wiecie co? Hotel nie przygotował nowej oferty AI, a na stronie można znaleźć informację, że strefa all inclusive będzie działała tylko do 31 sierpnia.
Popieram decyzję kierownictwa hotelu. :)

I to jest właśnie "jazda bez trzymanki" :)
W kolejnej części postaram się opisać kilka sytuacji z hotelowego życia wziętych.

:) zdrowy łyk trzeźwiących realiów 🥤

Posted using Partiko iOS

Gratulacje! Twojej wysokiej jakości treść podróżnicza została wybrana przez @lesiopm, kuratora #pl-travelfeed, do otrzymania 100% upvote, resteem oraz podbicia całym trailem @pl-travelfeed! Twój post jest naprawdę wyjątkowy! Artykuł ma szansę na wyróżnienie w cotygodniowym podsumowaniu publikowanym na koncie @pl-travelfeed. Dziękujemy za to, że jesteś częścią społeczności TravelFeed!

komentarz.png

Dowiedz się więcej o TravelFeed klikając na baner powyżej i dołącz do naszej społeczności na Discord.

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.17$. Zasady otrzymywania głosu z triala @sp-group-up znajdziesz w ostatnim raporcie tygodniowym z działalności @sp-group, w zakładce PROJEKTY.

@wadera

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

Bardzo ciekawy tekst, chociaż przyznam się szczerze, że nie spotkałam się nigdy, aby "all inclusive" dotyczyło jedynie wybranych dań itp. Zawsze mając pakiet all inclusive można korzystać ze wszystkich dobroci hotelu. Może klienci hotelu, który opisujesz mieli takie same doświadczenia, stąd też ich zdziwienie i "jazda bez trzymanki" ? :)

Oczywiście że mając pakiet "All" można korzystać ze wszystkich dobroci hotelu.
Jednak te dobrocie są podawane w ustalonych godzinach i nie zaliczają się do nich potrawy serwowane w hotelowej restauracji a'la carte ani markowe alkohole z wyższej półki. Właśnie tą kwestię chciałam wyjaśnić bo okazało się że jest kontrowersyjna ;)
O "jeździe bez trzymanki" napiszę w kolejnym odcinku...

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.07
JST 0.031
BTC 23164.98
ETH 1703.00
USDT 1.00
SBD 3.21