Огляд Elysian

in elysian •  5 months ago

https://elycoin.io/

179fae_af8e5762ea794f94b7b73dcb31442b32_mv2.png

Безпека є важливим аспектом для галузі електронної комерції. За допомогою Elysian буде усунуто безліч проблем сучасного бізнесу. І в першу чергу це стосується електронної комерції. На поточний момент в цій сфері можна знайти масу недоліків. Завдяки проекту Elysian електронна комерція стане куди більш надійною.

Проект Elysian - це децентралізована платформа e-commerce, яка має цілу низку інноваційних функцій, яких більше ніде немає. Зокрема, Elysian відрізняється масою унікальних функцій, які служать для підвищення рівня безпеки. Також в проекті є нестандартний призначений для користувача інтерфейс. Він полегшує виконання будь-яких повсякденних завдань користувачами проекту.Сховище даних клієнтів стає більш безпечним, і користувачі можуть брати активну участь в навігації на платформі або веб-сайті за допомогою реалізації естетично приємних технологічних досягнень, таких як штучний інтелект і віртуальна реальність. Екосистема Elysian це модель сталого та здорового зростання, а також інтеграцію спільноти для підключення прихильників Elysian безпосередньо з командою.

Завдяки впровадженню технології блокчейн, Elysian буде в авангарді безпеки користувачів. На жаль, багато компаній думають про безпеку користувача як наслідок - лише вживаючи заходів ,як метод пом'якшення шкоди після порушення, а не активно запобігаючи подібним подіям. Elysian відрізняє себе різними способами, і заходи безпеки, які втілить цей проект у свій продукт, не відрізнятимуться. Elysian планує побудувати сучасну платформу електронної комерції, яка зробить революцію в тому, як бізнес та споживачі здійснюють комерційну діяльність в Інтернеті. Частина їх пропозицій вимагатиме безпечного зберігання особистих даних споживачів, які варіюватимуться від їх особистої інформації до їхньої платіжної інформації кредитні картки ,тощо.
Elysian-Competitors.jpg
Коли компанія зобов'язана зберігати такі конфіденційні дані, вони повинні переконатися, що кожен аспект їх мережі захищений від зловмисних учасників. Для цього Elysian буде використовувати консенсусний механізм підтвердження правового статусу в поєднанні з приватною бічним ланцюгом Ethereum ,об'єднаної з зашифрованим протоколом атомного свопу, щоб гарантувати, що призначені для користувача дані доступні по правильним причин, але надійно збережені в недоступному для користувача місці злодіїв і хакерів.

Proof of Authority гарантує, що всі транзакції в ланцюжку будуть перевірені нотаріально завіреними і документально оформлених особами ,виняток анонімності з ключових зацікавлених сторін в мережі. У поєднанні з приватною бічній ланцюжком вся інформація буде безпечною і невидимою для всіх, крім тих, кому це потрібно. Платформа буде генерувати для кожного користувача ідеальний приватний ключ, доступ до якого, буде тільки у нього , що дозволить зберігати дані в зашифрованому і безпечному вигляді.

Поєднуючи ці два фактори, Elysian встановить більш високий стандарт для безпеки електронної комерції, а також демонструватиме практичне застосування технологій блокчейнів. Elysian вийде за межі не лише тих, хто конкурує на своєму ринку, але також висвітлює новий галузевий стандарт для вимог безпеки в різних секторах бізнесу.

У користувачів буде можливість використовувати платформу Elysian для розвитку власного бізнесу. Дана платформа стане головною для всіх інших проектів, і платформ, які працюють з електронною комерцією. Як відзначають її творці, платформа буде працювати як посередник між продавцями / засновниками бізнесу і цільовою аудиторією, потрапляючи точно в ціль за допомогою аналізу всіх даних.

Токени ELYCOIN (ELY)
У проекті будуть використовуватися токени ELYCOIN (ELY). Саме вони будуть виступати в якості валюти для власників бізнесу, які будуть використовувати Elysian для вирішення повсякденних завдань. Також в проекті передбачено Elysian Pool. У ньому розробники і користувачі проекту зможуть обмінюватися думками і спілкуватися. Це важлива відмінна риса, адже в багатьох аналогічних проектах нічого подібного не передбачено. Відкритість команди розробників, які готові спілкуватися з користувачами, зайвий раз доводить, що творці Elysian готові піти практично на будь-які заходи, щоб зробити свій проект ще краще. Вони з радістю врахують побажання користувачів, щоб Elysian відповідав запитам кожного, хто ним користується.

Деталі ICO
Токен: ELY;
Платформа: Ethereum;
Тип: ERC20;
Число випущених токенов: 1 млрд ELY;
Початок продажу 04.06.2018, закінчення 24.06.2018;
Ціна: 1 ELY = 0,12 $;
Бонуси.
Всім, хто придбає токен ELY до зазначеної дати, буде нарахована бонусна сума:
04.06-10.06 - 33%
11.06-17.06 - 16.67%
18.06-24.06 - 0
Валюта для прийому оплати: ЕТН (Ethereum);
Максимальний збір: 19 млн $;
Мінімальний збір: 4 млн $;
Країна підстави: Беліз;
Обмеження щодо участі: США, Китай, Канада, Іран, Північна Корея.
Розподіл токенів:
35% пул зростання;
30% резерв;
15% TGE;
10% команда;
4% попередній продаж;
4% основний продаж;
1% реферальная система;
1% баунті - кампанія.
bandicam-2018-06-10-02-49-46-597.jpg

Зібрані кошти з продажу токенів будуть розподілені наступним чином:
40% нові розробки і розвиток проекту;
30% маркетингова програма;
20% резервний фонд;
5% партнерство;
5% юридична підтримка.
bandicam-2018-06-10-02-50-03-927.jpg

Дорожня карта проекту
Проект розвивається чітко по плану , дорожня мапа розписана до 2024 року.

Elysian-Roadmap.jpg

Elysian-Roadmap-2.jpg

Команда проекту
Над проектом працює ціла команда фахівців, які володіють великим досвідом і глибокими знаннями в галузі електронної комерції та блокчейну.
Elysian-Team.jpg

Elysian-Advisors.jpg

Партнери проекту
Elysian-Partners.jpg

Проект Elysian допоможе вирішити найсерйозніші проблеми в сфері електронної комерції та допоможе зберегти персональні дані клієнтів в повній недоторканності від зловмисників. Проблема на тепершній час є дійсно актуальною і проект Elysian пропонує її вирішення , над проектом працюють фахівці , професіонали своєї справи , дійсно сильна команда , тому думаю ,що у проекту Elysian буде дійсно світле майбутнє!

Щоб дізнатися більше інформації прошу перейти вас за посиланнями внизу:
Website: https://elycoin.io
Whitepaper: https://elycoin.io/whitepaper
Light Paper: https://elycoin.io/lightpaper/english
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3333050.0
Facebook: https://www.facebook.com/ElysianxELY
Twitter: https://twitter.com/Elysian_ELY
Telegram: https://t.me/elysian_ely
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCm0BGtPu1nB-7HbeJsHKJTw
Reddit: https://www.reddit.com/r/Elysian_ELY/
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3332920.0

Автор
Parabellun1917
My Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1191801

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!