Being a star in the Club:Turcoffee for gourmets is easy!

in dtube •  3 months ago  (edited)


Нещодавно у мене виникла ідея проводити дегустації кави по турецьки на зустрічах клубу з КАРАОКЕ по англійськи! Я зробила це для себе, щоб об'єднати все чим я хочу займатися: організовувати клубне споживання кави Turcoffee, співати та практикувати англійську.

Recently I had the idea to hold coffee tastings in meetings Karaoke in English! I did it for myself to unite all that I want to take: organize a club of coffee consumption Turcoffee, sing and practice English.

image

Бути зіркою легко на зустрічі клубу Turcoffee for gourmets

https://www.facebook.com/groups/220585818884235/

image

Якщо ви живете у Львові, Ви можете приєднатись до нашої команди любителів співати по англійськи. Потрібно знайти пісню в версії караоке, яка відповідає вашому голосу та душевному стану! Головне, щоб ви самі отримували задоволення від того, що ви співаєте! Далі все просто. Ви приходите до нас на зустріч, берете в руки мікрофон, який додає впевненості і отримуєте підбадьорення від наших прихильників :)

image

Ви розумієте, що для того щоб співати англійською ви не мусите знати мову ідеально! Але це прокидає у вас цікавість до практики англійської, яка задрімала в вас :) І тепер ви в команді однодумців! Ну що, я переконала вас? Починайте шукати пісню і спостерігайте за нашими зірками!
Якщо ви живете в іншому місті України, приєднайтеся до нашого клубу у фб.


▶️ DTube
▶️ IPFS

Thank you for your visit!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

That is nice

Rock in roll mother hehe

Posted using Partiko Android