[# 3] Tomb Raider II: The Dagger of Xian Remake (Demo) [ENG sub, POL com] - KONIEC

in dlive •  last year 

Thumbnail

Robimy czystkę z dysku. Starszy let's play z września 2017 roku.

Demo to poznałem rok temu dzięki kanałowi znajomego z YT - Seijiego (obecnie Piter - https://www.youtube.com/user/Survivor12ful), którego serdecznie pozdrawiam. Dowiedziałem się, że powstaje fanowski remake gry Tomb Raider II: Dagger of Xian z 1997 roku. Przyznaję się, że zagrywałem się w tę grę jako 16 letni gówniarz na przełomie lat 90 i 00, ale nigdy tej gry nie ukończyłem. Premiera demka miała dokładnie miejsce tego samego dnia, co gra "Life is Strange: Before the Storm", czyli 31 sierpnia 2017 roku. Akurat wtedy też rozpoczynałem urlop i miałem trochę czasu, aby sobie pograć. Pierwotnie miałem wrzucić swoje wypociny na YouTube, ale ze względu na wszechobecną cenzurę, odechciało mi się.

Autorem tej gry, a raczej dema jeszcze, jest modder - Nicobass, który postanowił napisać od nowa klasycznego Tomb Raidera II na silniku Unreal Engine 4. Gra jest w fazie produkcji i jest dostępne demo, które oferuje lokację przy Wielkim Murze Chińskim.

Przepraszam też za mój głos (ponieważ byłem wtedy przeziębiony i pociągający), a także za jakość mikrofonu (drobne przestery). Ktoś mi chyba majstrował przy potencjometrze. Gdybyście oglądali (w co wątpię), to nie oglądajcie na full volume.

Demko to można pobrać stąd.
http://tombraider-dox.com/

My video is at DLive

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @bartheek2! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!