Rysowanie Tła do mojej animacji w Sketchbooku - POWRÓT PO PRZERWIE!!!

in dlive •  last year 

Thumbnail

No siema, wracam po dłuższej przerwie od rysowania tła Do mojej animacji... W międzyczasie zrobiłem sobie dłuższą przerwę od Dlive - Dołóżmy do tego to, że po drodze miałem Egzaminy z Akustyki i Elektroakustyki, a potem doszły jeszcze ten Artykuł 11 i 13 (byłem na protestach, bo Te artykuły tyczą się również mnie - Gdy inni protestowali w dużej mierze przeciw zakazowi memów, mi biega bardziej o mój (przyszły prawdopodobnie) zawód - Realizatora dźwięku - Mój przyszły zawód polega między innymi na dzieleniu się plikami w chmurze - Jeżeli będę musiał udowadniać algorytmowi albo urzędnikowi, że Mam prawa do danego utworu, to albo ja splajtuję, albo moja szkoła, do której chodzę, splajtuje i koniec końców będę musiał albo iść pod most, albo pracować na budowie...

Ewentualnie stanę się Dliverem/Steemerem na Pełen etat - I będę wrzucać codziennie jakieś artykuły lub robić streamy i z tego będę żyć, mając wywalone na Unię Europejską i jej kretyńskie przepisy.

Tak czy inaczej, myślę, że teraz, gdy mi się zaczęły wakacje, zacznę robić streamy częściej i wrzucać trochę więcej artykułów.

Jak możecie zauważyć na miniaturce i na streamie - Zdążyłem już trochę narysować - Dotychczas rysowałem to tło już kilka razy, ale żadne z tych teł mnie nie satysfakcjonowało - Zwyczajnie, wyglądało nienaturalnie, Zbyt...Nieorganicznie jak dla mnie - czarne linie odwracały moją uwagę i zabierały subtelność z tła... Postanowiłem metodą prób i błędów próbować aż do skutku, aż osiągnę satysfakcjonujący efekt - Koniec końców geniusz tkwił w prostocie - Gdy narysowałem kształt i ogólnie kolory, pod liniami narysowanymi tuszem, to w miejscu, gdzie wcześniej były czarne linie, narysowane tuszem, zamiast używać Czarnego „Pena" użyłem pędzla akwarelowego, oczywiście zmniejszonego do rozmiarów jakichś 2 pikseli. I wybrałem kolory najbliższe tym, jakie miały półprzezroczyste linie szkicu poniżej. W taki sposób z daleka wszystko wygląda o wiele bardziej naturalnie, niż gdybym używał samych czarnych linii.

Drugim błędem, który popełniłem, było nieużywanie Referencji...Narysowałem nowy szkic, w którym już używałem referencji.

Ogólnie, używając sketchbooka, tak czytam sobie o Medibang Paint Pro i jego funkcji CLOUD PROJECT i zastanawiam się, czy nie przejść do tamtego programu - Wtedy, jeżeli ktoś byłby chętny, moglibyśmy wspólnie rysować i przyspieszyć pracę nad tłami, a co za tym idzie, całą animacją...No ale to już zostawiam w waszych rękach. Wtedy, gdybym znalazł osoby chętne do wspólnego rysowania, mógłbym podzielić tworzenie tego na różne osoby - Ja bym się zajmował Historią (scenariuszem) oraz Szkicami i ewentualnie animacją, A dwie inne osoby zajmowałyby się kolorowaniem i dopieszczaniem rysunków. - ALE, jak już mówiem, to już zostawiam wam, społeczności, czy jesteście chętni :).

Tak czy inaczej, nie przedłużając, zapraszam na Streama i Stay Tuned na następne moje wrzuty

AKTUALNE ADRESY KRYPTOWALUT

BTC:1J3JBraDQEPqwV29dSYMGqiBWJ9zqWUh7
ETH:0x77aEbde9ca513deCefb5A9e04584a421DC9304E8
DASH: XmW6TsX9KmegWPEHndDtZJG6w8yGQrytbV
ETC:0xcF94ef71b904bC1e247226c3Ae5eff4ce18F7763
ZEC:t1STGMLpjoLin6Pit3qMDXoR71vtZgRfrwW
STRAT:SWUm9v7aVspu6ph4qVeYbtgiawar3NgSLr

My live stream is at DLive

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Great [email protected] see your video i really liked it. i also upload my first video in Dlive. please my video comment your advised and thoughts. I wish you all the best.