Polacy zaatakowali niemki w Monachium

in dlike •  3 months ago 

Shared From Dlike

Dwóch pijanych Polaków zaatakowało dwie Niemki. Bili pięściami i butelką. Co dzień ktoś kogoś gwałci lub dźga nożem w Polsce a teraz takie bydło to nasz towar eksportowy.


Source of shared Link

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Flaga za opis. Sugerowanie, że w Polsce dzieje się gorzej niż w innych zakamarkach Europy i jeszcze, że to patologia jest naszym produktem eksportowym, gdy Polacy są najbardziej cenionymi pracownikami w Europie.

@fat.music @nieidealna.mama

Pozwólcie, że dodatkowo wyjaśnię wam moją flagę, choć żadnego wyjaśnienia z waszej strony nie doczekałem się.

Mam nadzieję, że nie należycie do tej grupy rodaków, którzy się wstydzą, że są Polakami i przepraszają na portalach społecznościowych za to, że są i się narodu nie wybiera.

Kolega mnie męczy już tymi antypolskimi opisami, a robi tylko wpisy z dlike z negatywnymi newsami, obarczone opisami bardzo negatywnymi. Kilka kolejnych przykładów.

67 latek pokłócił się z obcym sobie przechodniem. Wyjął więc nóż i zabił. Co jest z tym krajem? Czy tu wszyscy z kosami chodzą? Dlaczego? Strach pomyśleć co by było gdyby broń była legalna.

W Biłgoraju 24 latek wychodzi ze szpitala psychiatrycznego na dzień matki. W domu zabija matkę a ojca ciężko rani. Dzień w dzień w Polsce ktoś ginie od noża.

Nie wstydzę się że jestem Polakiem, nie jestem też z tego powodu dumny. Czasem jest mi głupio jak widzę pewne rzeczy, czasem jestem dumny jak coś pozytywnego uda nam się zrobić.

Flagę dostałeś za to że niesłusznie dałeś flagę autorowi, postu powyżej. To z tego co widziałem to nie jest żadne sugerowanie iż Polacy są jacyś tam..., bardziej ty sugerujesz że są "cenionymi pracownikami". Wielu zapewne jest, wielu pewnie nie. Uwierzyłeś w starą propagandę o "Polskim hydrauliku"... jak UE (Francja, UK, Niemcy) próbowała zaciągnąć polskich pracowników, najczęściej do prac których obywatele danych za oferowane wynagrodzenie nie chcieli wykonywać, najczęściej fizycznych w gastronomii, rolnictwie... To prawda, Polacy wyjeżdżają za pracą. Wynika to z tego że w Polsce praca jest słabiej płatna i jest niższy standard usług publicznych. To normalny proces społeczno-ekonomiczny, nie jakaś cecha narodowa. Z tych samych powodów przyjeżdżają do Polski Ukraińcy.

Nie chcę bronić Autora, bo to tylko wrzucenie linku. Praca o takich rzeczach pisze, może mnie się to nie podobać, ale ludzie w to klikają.