Kolejne ofiary niesprawdzonych SERII SZCZEPIONEK

in dlike •  3 months ago 

share-with-dlike.jpg

Liderka ruchu #StopNOP razem z gościem specjalnym - matką dziecka, które ciężko zachorowało w wieku 2 lat zaraz po podaniu szczepionki z nieprzetestowanej serii. Wywiad na kanale wRealu24.pl.

 

Niesprawdzone i niezweryfikowane serie szczepionek, które trafiają do sprzedaży stanowią spore zagrożenie dla zdrowia i życia szczepionego pacjenta. Większość z nich przyczyniło się do powszechnych zachorowań na autyzm. Na potwierdzenie tego faktu wychodzę z badaniami przeprowadzonymi przez niezależnych naukowców od medycyny: Matthew Molda, Dorcas Umarb, Andrew Kingc, Christopher Exleya.

 

W mózgach nieżyjących autystów znaleziono ogromne ilości aluminium, których obecność wykryto również w szczepionkach konkretnych serii.

 

Podkreślam, że nie wszystkie szczepionki są trujące, to jest tak jak z jedzeniem: może być zdrowe lub nie. Mowa o szkodliwości szczepień dotyczy konkretnych serii produktów, oraz sposobu ich przechowywania. Nie jestem antyszczepionkowcem. Jestem za bezpiecznym podawaniem odpowiednich dawek leków dostosowanych do parametrów każdego organizmu. Nie można niestety zauważyć żadnej takiej profesji w polskiej państwowej opiece medycznej.


Source of shared Link

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!