Johnny Depp miażdży Amber Heard w sądzie. 87 nagrań i 17 świadków

in dlike •  4 months ago 

Dhared From Dlike

Kiedy Amber Heard oskarżyła Johnny'ego Deppa o stosowanie przemocy stała się ikoną ruchu #MeToo. Tymczasem Depp przedstawia dowody, że to on był ofiarą przemocy ze strony żony, która teraz próbuje go wrobić. Świadczy o tym 87 nagrań video i 17 świadków.


Source of shared Link

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jakoś nie wierzę w to, że Depp stosował taką przemoc, o jaką oskarża go Amber. Wcześniej był kilkanaście lat z Vanessą Paradis i nic nie wskazuje na to, że w ich związku działo się coś takiego. Oczywiście wiele spraw pozostaje za zamkniętymi drzwiami, ale byłoby trudno utrzymać coś takiego w tajemnicy przez 14 lat. Żaden człowiek nie staje się nagle przemocowcem (chyba, że pod wpływem uzależnienia), to się albo ma w sobie albo nie. Vanessa i John rozstali się w spokojnej atmosferze, do tej pory utrzymują przyjazne stosunki (na ile mogę wywnioskować śledząc ich kariery) - która kobieta wypowiadałaby się ciepło o swoim wieloletnim kacie? Jakoś mi to do Vanessy nie pasuje.
Możliwe, że związek Deppa i Amber był burzliwy, dochodziło między nimi do szarpaniny i awantur... ale to raczej odpowiedzialność ich dwojga.

Nie śledzę życia gwiazd, tylko o niektórych większych "aferach" coś słyszałem. Jeśli chodzi o aktorów, to wolę skupić się na ich występach w filmach czy serialach, a nie na ich prywatnym życiu.