Sosnowiec: Czekał dziewięć godzin w izbie przyjęć. Zmarł w szpitalu - Śląsk

in dlike •  2 months ago 

Dhared From Dlike

Prokuratura bada okoliczności śmierci pacjenta, który zmarł w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim. Mężczyzna miał blisko dziewięć godzin czekać na pomoc w izbie przyjęć. Sprawę śmierci 39-letniego Krzysztofa nagłośnili jego bliscy, którzy zarzucają personelowi placówki zaniedbanie.


Moje kondolencje dla rodziny zmarłego. Mam nadzieję, że prokuratura dobierze się do wszystkich tych, którzy pełnili tego dnia dyżur, od dyrektora w dół, a wszyscy, którzy tego dnia pełnili dyżur, wylecą na zbity pysk.

Bo to się dzieje na SOR-ach woła o pomstę do nieba. Wiem jak ci lekarze traktują ludzi. Wiecznie zabiegani, kij wie za czym i wiecznie zajęci (nie tym co potrzeba). Miałem kiedyś napisać artykuł o tym jak traktują ludzi na SOR-ach, ale...


Source of shared Link

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

"Na zbity pysk" to trochę mało.
Wszyscy winni tego zaniedbania, które doprowadziło do śmierci człowieka, powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karnej oraz być dożywotnio pozbawionymi uprawnień do pełnienia jakiejkolwiek funkcji w służbie zdrowia.
A nawet być pozbawionymi wolności.

·

A to już swoją drogą. Myślałem, że to jest tak wiadome, że nie trzeba było o tym pisać.

Hi, @bartheek!

You just got a 1.48% upvote from SteemPlus!
To get higher upvotes, earn more SteemPlus Points (SPP). On your Steemit wallet, check your SPP balance and click on "How to earn SPP?" to find out all the ways to earn.
If you're not using SteemPlus yet, please check our last posts in here to see the many ways in which SteemPlus can improve your Steem experience on Steemit and Busy.

Bartek przeglądałem internety i takie coś trafiłem, po prostu ręce opadają...
https://link.do/wgRRl
https://link.do/NjvN6

·

To drugie to u mnie w mieście. Ten (jedyny w sumie w mieście) szpital miejski nie cieszy się dobrą opinią, a zwłaszcza izba pezyjęć. Słyszałem o tym przypadku i miałem też to wrzucić. W sumie film z tego zdarzenia widziałem już chyba w zeszła środę czy czwartek.

To co się dzieje w polskich szpitalach, nie tylko w D. G. czy Zawierciu, to jest masakra. Na pewno takich przypadków będzie więcej.