Liverpool FC po raz szósty najlepszą drużyną Europy | Liga Mistrzów - Piłka nożna

in dlike •  2 months ago 

Shared From Dlike

Wielki finał Ligi Mistrzów dla Liverpool FC. The Reds pokonali w Madrycie Tottenham Hotspur 2:0. Wynik otworzył już po pierwszej akcji meczu Mohamed Salah, który skutecznie egzekwował rzut karny. Rezultat ustalił w samej końcówce Divock Origi.


Jak wiecie, jestem kibicem Liverpoolu i cieszę się, że wygrali... A raczej wymęczyli ten finał. Ale jak to mówią, pamięta się wynik, a nie w jakim stylu go osiągnięto. W zeszłym roku się nie udało, ale za to w tym The Reds znowu są najlepszą drużyną w Europie. W sumie mógłbym przekleić zdjęcie mojej koszulki Liverpoolu z 2011 roku, jeszcze z tym "starym" logo, które wrzuciłem na Steepshot, ale nie chce mi się tego szukać.

Gratulacje dla całej drużyny, zwłaszcza dla Jurgena Kloppa, któremu też kibicuję od roku 2011/2012 gdy był trenerem Borussii Dortmund, w której szeregach grali Łukasz Piszczek, Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski. Do trzech razy sztuka.

Pewnie Coutinho pluje sobie w brodę, bo przeszedł do Barcelony, która jego nie chce i będzie chciała się go pozbyć.

YNWA


Source of shared Link

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi, @bartheek!

You just got a 1.31% upvote from SteemPlus!
To get higher upvotes, earn more SteemPlus Points (SPP). On your Steemit wallet, check your SPP balance and click on "How to earn SPP?" to find out all the ways to earn.
If you're not using SteemPlus yet, please check our last posts in here to see the many ways in which SteemPlus can improve your Steem experience on Steemit and Busy.