Ev Dekorasyonu Hakkında Pratik Bilgiler

in dekorasyon •  2 months ago 

Düşük bir bütçe ile yapılacak bir sürü fikir var aslında. Özellikle boş duvarları birkaç aksesuar ile dolgunlaştırmak ev dekorasyonunun vazgeçilmezidir. Ev dekorasyonu denildiğinde akla ilk gelen aynadır. Çünkü hem şık bir görünüm oluşturur hem de evinizin büyük görünmesini sağlar. Duvar saatleri ve tablolar da yine dekorasyon için öncelik sırasına sahiptir. Bu tarz objeler fiyat açısından da uygun olduğu için genelde fazla tercih edilir.
Eğer evinize bir ayna almayı düşünüyorsanız, büyük boy bir ayna yerine, birkaç tane küçük aynalarla şık bir dekor yapabilirsiniz. Büyük aynalar bazen hantal bir görünüm oluşturduğundan, aynaları parça parça kullanmak daha zarif duracaktır. Holünüzde ya da salonunuzda, özellikle de küçük evler için mutlaka tercih edilmesi gereken bir dekordur. Duvar saatlerinde ise, eğer büyük bir duvarda kullanacaksanız, kullanacağınız duvar saati uyumsuz durabilir. Bu yüzden duvar saatini asacağınız yeri doğru seçmek gerekir. Eğer duvar saatini fazlaca büyük olarak tercih edecekseniz, önündeki eşyalar az olmalı. Örneğin köşede duran bir berjerin arkasına asabilirsiniz. Ya da tekli koltuklarınızın arkasına bu büyük duvar saatini asabilirsiniz. Kısacası saatiniz ne kadar büyükse, önünde duran eşya o kadar az olmalıdır.
Son olarak da duvar sticker’ları ev dekorasyonu için hoş bir görüntü oluşturur. Mutfağınıza, banyonuza, çocuk odasına, hatta salondaki boş duvarınızı güzel bir sticker modeli ile süsleyebilirsiniz. Seçeceğiniz sticker ile de eşyalarınızın uyumluluğunu göz önünde bulundurmalısınız.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Source
Plagiarism is the copying & pasting of others work without giving credit to the original author or artist. Plagiarized posts are considered spam.

Spam is discouraged by the community, and may result in action from the cheetah bot.

More information and tips on sharing content.

If you believe this comment is in error, please contact us in #disputes on Discord

Hey there @bburcu, welcome to STEEM. If you join @schoolofminnows, you can receive votes for free.
1. Your post will appear in post-promotion on the discord.
2. Your posts will also get featured on the school of minnows account on steem
https://steemit.com/@schoolofminnows
3. You get votes from other members.
4. The whole thing is FREE.
To join follow this link:
https://steem.host/connect/steempunks

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.kelimetozu.com/index.php/2017/10/16/ev-dekorasyonu-icin-pratik-bilgiler/