Wyzwanie: Darmowe kryptowaluty #6

in cryptocurrency •  9 months ago  (edited)


Przegląd wyzwani lecimy po jednego Bitcoina. Ciąg dalszy zbierania z darmowych kraników z systemem CoinPot.


Stan obecny


steempower

Ostatnie rezultaty.

"Ostatnie zakupy rozpocząłem już za 25673, a całą zabawę rozpocząłem od 24193 tokenów i wzrost o 6,2%. Na samym handlu ostatni zysk to 1661 tokenów CoinPot" Dalej czekam na zamianę i wzrosty od zakupionego momentu. Niezależnie od giełdy zbiory zaczęły iść pełną parą.

Jak to wygląda obecnie.

Ostatni stan z poprzedniego posta był 418 tokenów CoinPot a na daną chwilę mamy 798. Na plus dorzucone 380 tokenów. Jak widać na zdjęciu, nie nastąpiła zamiana tokenów (LTC) zebranych z kraników jak ostatnio. Sam wzrost daje w tokenach o 88,7% od ostatniego postu. Do chwili ponownej zamiany nie jest znana wartość od samego początku zadania.

WAŻNE!

Dla tych, co nie wiedzą jak dokonywać zamiany taka mała podpowiedź. W moim przypadku a szczególności na początku zamieniałem tokeny, ustalając sobie limit np. 5000 sztuk tokenów CoinPot. Całość niezależnie od ceny rynku zamieniałem na tokeny CoinPot. Osobiście plan miałem na zamianę 5 kryptowalut, bo tyle jest w systemie CoinPot :)

Mając 5000 sztuk, czekamy na okazję, aż rynek zacznie spadać i dokonujemy zamiany i tu należy zwrócić również uwagę, jak zamieniamy.

steempower

Już to kiedyś już pisałem i wstawię ten fragment. W przypadku zamiany na (BTC) patrzymy na statystyki do USD $

Zauważyłem, że niektórzy, sprzedając kryptowaluty, za (BTC) widząc, że na dolarach są wzrosty a na btc spadki i to jest popełniany najczęściej błąd. Jeżeli handlujemy miedzy a innymi, to pierwsze co powinno nas obchodzić to zakładka statystyk w, a następnie sprzedaż na (Fiat), czyli waluty.”

Kolejna rzecz, kiedy zamieniamy tokeny, to należy sobie zapisać ilość zakupy np. w notatniku do wglądu ponownej zamiany. Dlatego że przy ponownej zamianie jest to mylne, bo dodatkowo zbieramy w kranikach i jak ktoś ma poleconych, to tokeny napływają automatycznie plus za aktywność z bonusów.

steempower

W moim przypadku wygląda to tak jak na zdjęciu i widać od razu nawet tu czy się opłaca zamieniać.

Cel.

Cel to dalej ten sam dojść wstępnie do 0,10000000 (BTC) i 1.00000000 (LTC), po czym nastąpi pierwsza wypłata i rozszerzam działanie na giełdzie. Nad tym pomyślę, bo zasadę, jaką stosuje to „Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu”


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @strefanetu
TAG: #sp-group Konto Grupy: @sp-group

Opis CoinPot
Darmowe kraniki/faucets
Opis Wyzwania

Śledzenie Rynku Kryptowalut- https://coinpaprika.com/

stempower

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

U mnie skromniej, wcześniej środki z CoinPot wrzucałem na freebit i tam z oprocentowania depozytu rośnie mi +50 satoshi dziennie. Teraz wszystko zostaje na CoinPot i bawię się podobnie kibicując Twojemu projektowi. :)


Ja na dzień dzisiejszy poszedłem w BTC i DASHA :)

Witam:)
Pomału i do przodu a się z kumuluje :)
Tak przeglądam i już dzisiaj poleciało

https://crex24.com/pl i zakładka faucet darmowe coinsy o dziwnych nazwach (jak dla mnie) sprawdź jeśli tam jeszcze nie byłeś i napisz czy to dobra strona jest

Tam pół tego co z kranów naklikasz musisz oddać jako prowizję za przelanie na portfel zewnętrzny. Musisz naklikać minimum + połowę minimum jako prowizje za przelanie środków. Waluty w kranie zmieniają się.

dzięki za info

Tak Crexa znam. Ja osobiście polecam CoinPot pod względem łatwości i łączenia z nim możliwości w jaki sposób można zdobywać tokeny. Mi głównie chodzi o pokazanie że można budować z niczego coś i łączyć np. Steem + CoinPot i wiele innych rzeczy. Nie chodzi o to żeby wiecznie skakać po kranikach prawda :)

Wystarczy się rozejrzeć w czym uczestniczymy i jak to połączyć bo jesteśmy o ponad 90% dalej niż reszta społeczeństwa...prosta za darmo metoda. Jak wykorzystasz to zależy od Ciebie.

A co do coinów to na crex jest tak samo jak yobit.net gdzie shitcoiny są pompowane od czasu do czasu przez boty żeby pokazać wartość w celu przyciągnięcia ludzi. Co yobit lepiej uważać bo już nie jedna afera była...

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by strefanetu from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.

Congratulations @strefanetu! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 4000 upvotes. Your next target is to reach 5000 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!