Darmowe kryptowaluty #9

in cryptocurrency •  8 months ago  (edited)

steempower

Przegląd wyzwania lecimy po jednego Bitcoina. Ciąg dalszy zbierania z darmowych kraników z systemem CoinPot.


Stan obecny


steempower

Ostatnie rezultaty.

"Ostatnie zakupy rozpocząłem już za 25673, a całą zabawę rozpocząłem od 24193 tokenów i wzrost o 6,2%. Na samym handlu ostatni zysk to 1661 tokenów CoinPot" Dalej czekam na zamianę i wzrosty od zakupionego momentu.

Jak to wygląda obecnie.
Ostatni stan z poprzedniego posta był 1244 tokenów CoinPot a na daną chwilę mamy 2260. Na plus dorzucone 1016 tokenów. Sam wzrost z darmowych kraników daje w tokenach o 25.8% od ostatniego wyniku. Całość daje wzrost od ostatniego wyniku 81.6%. Nagły skok w tokenach CoinPot jest spowodowany zamianą DOGE ze stratą 30 CoinPot. Natomiast straty nadrobił mi Litecoin (LTC), nie miałem zamieniać, ale z nadarzającej się okazji wzrostów postanowiłem wykorzystać okazję. Całość tokenów zostanie podzielona na (BTC) i (LTC). Do chwili ponownej zamiany reszty kryptowalut nie jest znana wartość od samego początku zadania.
Wiadomości


"Rok 2017 należał niewątpliwie do kryptowalut – i nie chodzi wyłącznie o kurs bitcoina, który wzbudził zainteresowanie wśród tak wielu osób, ale o prawdziwy wysyp zarówno tokenów, jak i kolejnych walut, stanowiących alternatywę dla BTC".

Przyszłość rynku kryptowalut


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @strefanetu
TAG: #sp-group Konto Grupy: @sp-group

Opis CoinPot
Darmowe kraniki/faucets
Opis Wyzwania

Śledzenie Rynku Kryptowalut- https://coinpaprika.com/

stempower

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!